SON DAKİKA
1 Şubat 2023 15:46

SON HABERLER

Aynı acıyı yaşayan Hande Erçel, yaptığı çağrı ile gönülleri bir kez daha fethetti!

Televizyongazetesi.com/Detay – Fox TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisiyle ekranlara gelen Hande Erçel, doğum günü nedeniyle yayınladığı mesajıyla hem gönülleri çaldı, hem de hüzünlendirdi. Oyuncu, son dönemde pek çok ünlü isim gibi, doğum günü yaklaşırken hayranlarına kendisine hediye göndermek yerine bağış yapmayı önerdi.

Hande Erçel, bilindiği gibi geçtiğimiz yıl annesi Aylin Erçel’i kanser nedeniyle kaybetmişti. Oyuncu, yaşadığı bu acı olayın ardından, doğum gününde hayranlarından, sevenlerinden bir istekte bulundu.

Erçel, gönderilecek hediyeler yerine isteyenlerin kanser hastası çocuklar ve aileleri için oluşturulan kampanyaya destek vermeye çağırdı.

Kansersiz Yaşam Derneği’ni adres olarak gösteren Hande Erçel, yazdığı notta, kanser nedeniyle hastaların ve ailelerin yaşadıkları acının farkında olduğunu da sözlerine ekledi.

Oyuncunun, 24 Kasım’daki doğum günü öncesinde instagram sayfasından yaptığı paylaşımı aşağıda görebilirsiniz. Hande Erçel’in “Bu hastalığın, hastayı olduğu kadar yakınlarını da acıttığını biliyorum, yaşadım” sözleri de dikkat çekti.

İşte o paylaşım:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler