Ana sayfa Dizi Fragmanları Aziz dizisinde Efnan hem Aziz’e ağlıyor hem da ahlaksız teklifle karşılaşıyor!

Aziz dizisinde Efnan hem Aziz’e ağlıyor hem da ahlaksız teklifle karşılaşıyor!

tarafından ker_def

Show TV’nin yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği ilgiyle izlenen dizisi Aziz’in yeni bölümünden duygu dolu bir ön izleme sahnesi yayınlandı. Efnan’ın yaralı halde yatan Aziz’in başında gözyaşı döktüğü sahnede genç kadının hali izleyenleri derinden etkiliyor. Efnan, Aziz’e “Sabaha kadar dayan olur mu sevdiğim…” derken akıllara “Hekim yetişebilecek mi?” sorusu geliyor.

Düğün gününde vurulan Aziz’in durumu ağırdır. Aziz’in son hamlesiyle planları suya düşen Pierre, elindeki son kozu kullanarak Efnan’a akıl almaz bir teklifte bulunur.  Pierre, Efnan’a hekimi bırakması için onunla bir gece geçirmesi şartını sunuyor. Pierre’in teklifi karşısında donup kalan Efnan’ın yanıtı ise şimdiden büyük bir merak konusu.

Efnan’ın vereceği karar olayların seyrini tamamen değiştirecektir. Bu sırada pusuda bekleyen düşmanlar, Aziz’in yokluğunu fırsat bilerek harekete geçerler. Düşman cephesindekilerin bu hamleleri tüm dengelerin bozulmasına sebep olacaktır.

Proje tasarımını Necati Şahin’in gerçekleştirdiği, yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu, senaryosunu Eda Tezcan’ın kaleme aldığı dizinin kadrosunda Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu, Suzan Kardeş, Ayten Soykök, Elif Sönmez ve Füsun Demirel ve Meral Çetinkaya yer alıyor. Bu güçlü kadroya ayrıca Cenan Çamyurdu, Haydar Köyel, Berkay Akın, Mehmet Avdan, Özgür Onan, İmren Şengel gibi birbirinden değerli isimler de eşlik ediyor.

Aziz, yeni bölümüyle Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!