Ana sayfa Dizi Fragmanları Aziz dizisinde Efnan ile Aziz’in aşkı içinizi ısıtacak

Aziz dizisinde Efnan ile Aziz’in aşkı içinizi ısıtacak

tarafından kadir kadir
Aziz ile Efnan'ın aşkı

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Show TV’de yılın dikkat çekici dönem dizilerinden biri olarak karşımıza çıkan Aziz’de Murat Yıldırım’ın canlandırdığı Aziz’in herkesin içinde Efnan’a evlenme teklif etmesi yeni bir dönemin başlangıcı olarak dikkatleri üzerine çekmişti.

Cuma akşamlarının sevilen dizilerinden olan Aziz, Show TV’de izleyicilerle buluşmayı sürdürüyor. Bu akşamki bölümle ilgili yeni bir ön izleme sahnesi yayınlandı ve Aziz ile Efnan’ın aşk kokan sahneleri hayranlarına “Yaaa Azizin topladığı saçı açmaya kıyamayan Efnanım. Herkes sevdiğine kıyamayan, onu kırmayan aşklar yaşasın.” dedirtti.


Ön izleme sahnesinde:  Tokaların kafasını acıtması nedeniyle uyuyamayan Efnan, karşısında Aziz’i görür. “Acıtıyorsa toplama o zaman saçlarını” diyen Aziz’e, utanarak “Siz dediydiniz ya, çok güzel olmuşsun diye hem zaten yarım da öyle istiyor” karşılığını verir.

Aziz ise yanaklarını ellerinin içine aldığı Efnan’a gözlerine bakarak “Birinin istekleri seni üzüyorsa yapma. Ben olsam bile yapma” diyerek saçındaki tokaları çıkarır ve Efnan’ın saçlarını açar. İkilinin  aşkı tıpkı önlerinde oturdukları şöminenin içindeki ateş gibi alevlenmektedir.

Senaryosunu Eda Tezcan’ın yazdığı, yönetmenliğini Recai Karagöz’ün yaptığı, çekimleri Antakya’da süren dizide her şeye sil baştan başlamak zorunda kalan Murat Yıldırım’ın canlandırdığı Aziz, bir yandan verdiği hayat mücadelesine devam ederken diğer yandan basit bir köylü kızı olan Simay Barlas’ın hayat verdiği Efnan’a aşık olur ve ona evlenme teklif etmesiyle hayatı farklı bir yöne doğru değişecektir.

Aziz, yeni bölümüyle Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!