Ana sayfa Dizi Analiz Baba dizisi 16. yeni sezon ilk bölümünde neler yaşandı?

Baba dizisi 16. yeni sezon ilk bölümünde neler yaşandı?

tarafından ker_def

Show TV’nin Ay Yapım imzalı ilgiyle izlenen dizisi ‘Baba’nın ikinci sezonu 20 Eylül Salı akşamı başladı. Tolga Sarıtaş ve Haluk Bilginer gibi iki önemli ismin başrolünde yer aldığı dizinin ikinci sezonunda hikaye çok değişti.

Bu değişim sonrasında ise diziye Levent Ülgen, Hazal Türesan, Ali İl ve Buse Meral gibi isimlerin de yer aldığı yedi yeni oyuncu katıldı. Dizinin ikinci sezon başlangıç reytingleri ise pek iyi gelmedi. Bu nedenle de dizinin hayranları biraz sıkıntılı. Ayrıca hikayede kopukluklar olduğu yönünde eleştiriler de yapılıyor. İşte Baba dizisi 16. bölümünden yansıyanlar:

Baba dizisi 16. yeni sezon ilk bölümünde neler yaşandı? 8

BABA’NIN 16. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Kendisini alıkoyan adamların elinden kurtulmayı başaran Emin Saruhanlı, kaçarken trafik kazası geçirdi. Kaza sonrası hiçbir şey hatırlamayan Emin kayboldu. Kadir ile İlhan, Büşra’yı Ahmet’in elinden kurtardı. Büşra, Emin’in kaybolmasında İlhan’ın da parmağı olduğu için onu terk etti. Yaşar Saruhanlı girdiği ameliyatta hayatını kaybetti.

Birden bire hayatları altüst olan Saruhanlı Ailesi’ni ayakta tutmaya çalışan yine Kadir oldu. Bir yandan ailesini geçindiren bir yandan da babasını arayan Kadir için hiçbir şey eskisi gibi değildi. Saruhanlı Ailesi’nin yolu Hacı Selahattin’in kontrolünde olan bir köye düştü.

Kadir, Ceyhun ve Servet buradaki çöp tesisinde çalışmaya başladı. Gündüzleri çöp tesisinde çalışan, geceleri ise taksiye çıkarak Emin’i arayan Kadir sonunda bir camide babasının izine rastladı. Etkileyici bölümün finalinde ise Hacı Selahattin, kendisine karşı çıktığı için Kadir’i açıkça tehdit etti. Bu sırada Kadir’in karşısına bir gece barda tanışıp yakınlaştığı gizemli kadın çıktı.

Üstelik bu kadın, Selahattin’in dul geliniydi. Seyirciyi şoke eden bu gelişmenin ardından yeni bölüm heyecanla bekleniyor.

Baba dizisi 16. yeni sezon ilk bölümünde neler yaşandı? 9

Başrollerinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı ‘Baba’nın senaryosunu Gökhan Horzum kaleme alırken, yönetmenliğini ise Çağrı Bayrak üstleniyor.

Dizinin 17. yeni bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. Aylar sonra Büşra’nın karşısına çıkan İlhan, özlemini dile getirirken gözyaşlarını tutmakta zorlanan Büşra, İlhan’ı affetmiyor.

‘Baba’ yeni bölümüyle 27 Eylül Salı akşamı saat 20.00’de Show TV’de!