Ana sayfa Dizi Fragmanları Baba dizisinde Kadir adalet savunusu olarak öne çıkıyor!

Baba dizisinde Kadir adalet savunusu olarak öne çıkıyor!

tarafından ker_def

Show TV’nin Ay Yapım imzalı ilgiyle izlenen dizisi ‘Baba’nın yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Saruhanlı ailesinin Emin’in tuttuğu dükkanı el birliğiyle güzelleştirmeye çalıştığı tanıtımda Kadir ve Emin, İlhan’la kalmasını istemedikleri Büşra’yı eve geri götürmek istiyor.

Özge Yağız’ın başarıyla canlandırdığı Büşra, ailesi ile İlhan arasında sıkışıp kalırken Servet, ailesiyle uğraşmaya devam ediyor. Emin’in “Ne yaparsan yap ama adaletli ol!” sözleri üzerine harekete geçen Kadir’in planının ne olduğu izleyicide merak uyandırıyor.

Baba dizisinde Kadir adalet savunusu olarak öne çıkıyor! 7

Kadir mahallelilerin yardımıyla yangından kurtulmayı başarır. Ailesini bu şekilde koruyamayacağını anlayan Kadir, İlhan’ı durdurabilmek için saldırıya geçer. Büşra ise bu anlaşmazlığa bir son verebilmek için Ferit’i kimin öldürdüğünü bulmaya karar verir. Cansu, Şahika ile Kürşat’ın kardeş olmadıklarından kuşkulanır.

Anlattığında Servet onu ciddiye almaz. Kübra, Cansu’nun haksız olduğunu ispat etmeye çalışırken Kürşat’ın gerçek kimliğini öğrenir. Köşkten ayrılan Saruhanlılar bir arada yeni hayatlarını kurarken Kürşat ve Şahika’nın sürpriz planı köşkte kalanların hayatını alt üst eder.

Kadir’in arka arkaya gelen hamleleriyle kaygılanan İlhan servetini güvenceye almak ister. Kavgayı bu sayede bitireceğine inanan Büşra adım adım Ferit’in katiline yaklaşırken Kadir’in son hamlesiyle İlhan ve Kadir arasındaki gerilim zirveye ulaşır.

‘Baba’nın hikayesini Gökhan Horzum ve Ekin Atalar, senaryosunu Ekin Atalar, yönetmenliğini ise Çağrı Bayrak üstleniyor.

‘Baba’ yeni bölümüyle Salı akşamı saat 20.00’de Show TV’de!