Ana sayfa Dizi Haberleri Siyah Beyaz Aşk dizisinden 5 yıl sonra, İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay, Kuş Uçuşu dizisiyle geliyor!

Siyah Beyaz Aşk dizisinden 5 yıl sonra, İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay, Kuş Uçuşu dizisiyle geliyor!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 2017 yılında Kanal D’de yayınlanmaya başlayan Siyah Beyaz Aşk dizisi, 32 bölüm sürmüştü. Ekran ömrü bir sezon olsa da bu diziyi izleyenler, İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın uyumlu ekran partnerliğini çok sevdi ve ikiliyi tekrar bir arada görmek için sabırsızlıkla bekledi.

İzleyicilerin bu dilekleri sonunda gerçek oldu! Siyah Beyaz Aşk dizisinde birlikte rol aldıktan sonra arkadaşlıklarını da sürdüren ve iki iyi dost olan oyuncular, Netflix’in Kuş Uçuşu isimli dizide yeniden bir araya geldiler.

Partner olarak birbirlerine çok yakıştırılan iki oyuncu, hayranlarının da yoğun isteğini de böylece gerçekleştirmiş olacaklar. Dizinin çekimleri geçtiğimiz yıl yapılmıştı. Akalay ve Çelikkol’un hayranları, dizinin yayınlanmasını heyecanla bekliyorlardı. Başrolde Miray Daner’in de yer aldığı Kuş Uçuşu dizisinin yayın tarihi sonunda açıklandı!

Dizi, 3 Haziran’da Netflix’te yayınlanacak. İlginç hikayesi ile de dikkat çekmesi beklenen yapımda, 5 yıl aranın ardından iki oyuncu yeniden buluşuyor. Dizinin konusu da oldukça ilgi çekici. Zira son yılların en çok konuşulan ve gündeme gelen konularından birini ele alıyor…

Kuş Uçuşu dizisinde Y ve Z kuşağının arasındaki çatışma anlatılmakta. Birce Akalay’ı deneyimli bir gazeteci olarak izleyeceğimiz dizide Miray Daner, Akalay’ın çalıştığı kanalda işe giren ve kendisini ispatlamaya çalışan Z kuşağı bir gazeteciyi oynuyor. İbrahim Çelikkol ise Birce Akalay’ın eski sevgilisine hayat verecek.

Yönetmenliğini Deniz Yorulmazer’in yaptığı, senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı Kuş Uçuşu dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Tanıtımda bir de sürpriz izleyenleri karşıladı. Nejat İşler’in hikaye anlatımıyla başlayan dizide ayrıca İrem Sak, Defne Kayalar ve Burak Yamantürk de rol alıyor.

Bu arada Birce Akalay’ın adı şu sıralar Oktay Kaynarca’nın yeni dizisi Ben Bu Cihana Sığamazsam ile anılmakta. Oyuncunun merakla beklenen ve Kaynarca’nın ‘Yeni sezonun lokomotifi olacak’ şeklinde iddialı sözlerle lanse ettiği diziden teklif aldığı konuşuluyor.

İbrahim Çelikkol ise final yapmaya hazırlanan Atv’nin Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol alıyor. Miray Daner’i de TRT 1’de yayınlanan Kara Tahta isimli dizide Furkan Andıç ile başrolde izliyoruz…