SON DAKİKA
29 Kasım 2022 18:23

SON HABERLER

Baba dizisinde Kadir ve Firuze yakınlaşması artıyor!

Show TV’nin Ay Yapım imzalı ilgiyle izlenen dizisi ‘Baba’nın yeni bölümünden ikinci ön izleme sahnesi izleyiciyle buluştu. Kadir ve Firuze’nin birbirine biraz daha yakınlaştığı sahnede Kadir’in Firuze’den neden özür dilediği merak konusu olurken, ikilinin bu yakınlaşmasının hikayenin seyrini nasıl etkileyeceği heyecanla bekleniyor.

Aralarındaki temasın tehlikelerini gören Firuze, Kadir’le yüzleşmek ister ama bu konuşma ikisini biraz daha yakınlaştırır. Liderliğini üstlendiği Çöpköy’de, karşısındaki insanların kendisine ilk defa karşı çıktığını gören Selahattin, bir an önce bu duruma müdahale etmesi gerektiğini anlar.

Otoritesi sarsılmaya başlayan Selahattin, Kadir’e bir tuzak kurar ama Kadir bu tuzaktan sürpriz bir telefonla haberdar olur. Bir yandan Büşra’ya ulaşmaya çalışan İlhan diğer yandan Emin’i aramaya devam ederken aldığı bir bilgi tüm dengeleri değiştirir.

Emin aylar sonra ailesine dair bazı bilgilere ulaşır. Kadir, babasıyla ilgili önemli bir ipucu yakalar ve baba-oğul birbirlerine bir adım daha yaklaşır.

Başrollerinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı ‘Baba’nın senaryosunu Gökhan Horzum kaleme alırken, yönetmenliğini ise Çağrı Bayrak üstleniyor.

‘Baba’ yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler