SON DAKİKA
25 Ağustos 2019 04:27

SON HABERLER

“Balık Burcu özel hayatında gerginlik mi yaşayacak?” Şenay Devi haftalık burç yorumunda açıklık getirdi…

Ünlü astrolog Şenay Devi Youtube’daki Astrodeha köşesinde yaptığı burç yorumları ile özellikle astroloji meraklılarından yoğun ilgi görüyor. Bu hafta  gökyüzü burçlara hangi mesajları veriyor? Gezegenlerin hareketleri, Ay ve Güneşin durumu burcunuzu nasıl etkileyecek?  Şenay Devi, 18-24 Mart haftası burç yorumunda Balık burcu için şunları söyledi;

Sevgili Balıklar, gökyüzü bu hafta özel hayatınızda partnerinizin gerginlikleri ve garip davranışları yüzünden zorlanıp sınanacağınız enerjileri işaret ediyor. Size tavsiyem, partnerinizin gerçek niyetini anlamaya çalışın ve anladıktan sonra tepkilerinizi ortaya koyun bu şekilde davrandığınız taktirde doğru kararlar alıp ilişkinizi yıkıcı enerjilerden koruyabilirsiniz.

Ailevi konularda ise geçmişe dayalı problemlerin gündeme gelmesi ile üzülebilirsiniz neyse ki hafta ortasından itibaren ruh haliniz düzelecek. İş hayatınızda kazanımlarınız artacak, yeni iş teklifleri ve ortak projelerin kabulü ile rahatlayıp beklettiğiniz yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu hafta işiniz veya eğitiminiz gereği sürpriz yolculuklar yapmanız da mümkün görünüyor.

İlgili Haberler