SON DAKİKA
2 Aralık 2022 15:24

SON HABERLER

Baş Belası dizisi sosyal medyada çok konuşuldu

atv’nin, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun, yapımını ARC Film yaptığı, dizisi ‘Baş Belası’, dün (27 Ağustos Cuma) akşam onbirinci bölümüyle ekrana geldi. Beğeni ile izlenen dizi #BaşBelası etiketiyle sosyal medyada da oldukça konuşuldu.

Şahin hayatının tehlikede olduğunu düşündüğü İpek’e ulaşmak için evine gitti. Hatırladıklarıyla Yener’in köstebek olduğuna karar veren Şahin, İpek’in evine vardığında kendisini şok eden bir durumla karşılaştı. İpek’in hayatını kurtaran Yener, “Gizli görevdeydim” diyerek Şahin’in köstebek iddiasını boşa çıkardı.

Simge’nin tutuklanmasıyla Şahin’in yıllardır peşinde olduğu ‘Şebeke’nin başındaki isme ulaşmak için çok önemli bir adım atılmış oldu. Ancak Simge’yi konuşturmak hiç kolay değildi. Simge’nin psikolojik analizin yapan İpek’in verdiği bilgiler doğrultusunda, Şahin, İpek, Nermin, Doruk ve Umut’la bir plan yaptı. Simge kurtulduğunu düşünerek soluğu Bey’in yanında aldı. Şahin ise planı doğrultusunda Simge’nin olduğu adrese baskın düzenledi. Simge’nin Bey diye görüştüğü kişi aslında Bey’in adamlarından biriyldi. Baskında ikisi de ölü olarak bulundu. Herkes Simge ile birlikte Bey’in de öldüğünü düşünmeye başladı. Yener, Şahin ve ekibinin kendisinden gizli operasyon yapmasından dolayı öfkeden deliye döndü.

Bey’in ölü olarak ele geçirilmesinin ardından annesinin baskısına daha fazla dayanamayan İpek, emniyete istifasını verdi. İpek’in bu kararına Şahin çok bozuldu. Cinayet büro ekibine veda etmek üzereyken gelen bir cinayet ihbarıyla, İpek kendini yeni bir olay mahallinde buldu.

‘Baş Belası’, cuma akşamı on ikinci bölümüyle cuma akşamı atv’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler