Ana sayfa Dizi Haberleri Behzat Ç. dizisinin galası yapıldı! İşte gala gecesinden çok özel fotoğraflar ve notlar…

Behzat Ç. dizisinin galası yapıldı! İşte gala gecesinden çok özel fotoğraflar ve notlar…

tarafından zk zk

BluTV’de bu akşam (25 Temmuz) yayınlanacak olan Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi dizisinin galası, dün akşam gerçekleştirildi.

6 yıl aradan sonra BluTV’nin özel projesi olarak geri dönen ve bugün ilk bölümü yayınlanmaya başlayan fenomen dizi ‘Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi’nin galası dün gece gerçekleşti. ‘Kendine Has’ın sponsorluğunda gerçekleşen galaya birçok ünlü isim katıldı.

Inter Medya’nın yapımcılığında, Ercan Mehmet Erdem’in kaleme aldığı, Serdar Akar’ın yönetmenliğini üstlendiği ve Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünde yer aldığı BluTV özel yapımı olarak geri dönen ‘Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi’nin galası dün gece Swissotel The Bosphorus’da yapıldı. ‘Kendine Has’ın sponsorluğunda gerçekleşen geceye dizinin oyuncularından Erdal Beşikçioğlu, Canan Ergüder, Güven Kıraç, Belçim Bilgin, Berkan Şal, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Ayça Eren, İlkyaz Arslan, Eray Eserol, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu, Kadir Çelik ve Nazlı Kar gibi isimler katılırken basının karşısına çıkan ekip Behzat Ç.’nin 6 yıl sonra dönüşüyle yaşadıkları heyecanı dile getirdiler.

Dizinin birinci bölümünün izlenmesinin ardından Can Gox konseriyle misafirler gece boyunca eğlenirken dizide Behzat Amirin kıymetlisi Kırmızı Vosvos da mekanda davetlilerin ilgi odağı oldu.

Kendine has tarzıyla yıllar boyu unutulmayan ve heyecanla yeni bölümleri beklenen ‘Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi’nin birinci bölümü BluTV’de yayında.

blank blank blank