SON DAKİKA
25 Ağustos 2019 04:12

SON HABERLER

Bekar Balıklar, şans kapınızı çalıyor mu? Detaylar Şenay Devi’nin haftalık burç yorumunda…

Ünlü astrolog Şenay Devi Youtube’daki Astrodeha köşesinde yaptığı burç yorumları ile özellikle astroloji meraklılarından yoğun ilgi görüyor. Bu hafta  gökyüzü burçlara hangi mesajları veriyor? Gezegenlerin hareketleri, Ay ve Güneşin durumu burcunuzu nasıl etkileyecek?  Şenay Devi 25-31 Mart haftası burç yorumunda Balık burcu için şunları söyledi;

Sevgili Balıklar, bu hafta finansal konularda istediğiniz gelişmeleri yaşayıp rahatlayabilir, iş başvurularınızın kabul edilmesiyle mutlu olabilirsiniz. Ortaklıklarınız varsa hakkınızı aramalı duygusal davranarak profesyonelliğinize gölge düşürmemelisiniz.

Özel yaşantınızda özellikle evli Balıklar, eşinizin yakınları veya arkadaşları yüzünden ona baskı kurmamalı, başkalarının yaptığı hatalardan onu sorumlu tutmamalısınız. Bekar Balıklar ise arkadaşlarınızın vasıtasıyla tanıyacağınız birinin yakın ilgisi ve samimiyeti sizleri fazlasıyla etkileyebilir, kendinizi daha önce hissetmediğiniz kadar güvende ve sevgi dolu hissedebilirsiniz. Size bu konuda, çekimserliği ve karamsarlığı arkanızda bırakarak şans gönül kapınızı çalmışken ona buyur demenizi öneririm.

İlgili Haberler