Ana sayfa Dizi Fragmanları Beni Bırakma dizisinde 4. sezon başlıyor, her şey değişiyor!

Beni Bırakma dizisinde 4. sezon başlıyor, her şey değişiyor!

tarafından ker_def

Beni Bırakma dizisi yeniden atv’de izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. 14 Eylül Pazartesi gününden itibaren saat 14.00’te Beni Bırakma dizisinin yeni bölümlerini hafta içi her gün aynı saatte atv’de izleyebilirsiniz.

Sude Doğar, Emrah Akduman, Esengül Aypek, Özlem Önemli gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı dizinin yeni bölümleri için atv’den fragman paylaşıldı… Dizide birçok şeyin değişeceğine işaret eden fragman size fikir verecektir. 8 Ocak 2018 tarihinde yayın hayatına başlayan dizi, 3 sezon ekrana geldi. 440 bölüm yayınlanan Beni Bırakma, şimdi de 4.sezonuyla Pazartesi’den itibaren izleyicisi ile buluşuyor.

Aile olmanın, sadakatin, aşk ve ihanetin tekrar sınandığı günlük dizi Beni Bırakma, genç oyuncu kadrosuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Sayar ailesi, Ankara’nın en köklü ailelerinden biridir. Baba Cengiz, genç yaşından beri çalışarak işlerini geliştirmiş, oğullarını büyütmüştür.

Geleneksel bir baba olan Cengiz için aile her şeydir. Aralarında ne yaşanırsa yaşansın, akşam olunca aynı sofraya oturulur. Ailenin büyük oğlu Tarık, tıpkı babası gibi bir delikanlıdır ve işleri devralmış durumdadır. Sıla’ya aşık olmasıyla birlikte hayatı değişir. Ailenin küçük ve uçarı oğlu Emre ise tıp doktorudur. Onun hayatı da Zeynep’e olan aşkıyla yepyeni bir yola girer.

Bu aşk ile pandoranın kutusu açılır. Arzu şiddetle bu aşka karşı çıkar, Emre ise annesine karşı çıkarken aileyi sürüklediği kaosun farkında bile değildir. Hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklardır. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecektir: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

Oyuncular; Sude Doğar, Emrah Akduman, Esengül Aypek, Özlem Önemli, Berkay Veli, Çağla Çukurova, Keiko Belir Yarar, Kaan Yalçın, Özlem Boyacı, Mithat Erdemli, Şebnem Gürsoy, Tuğçe Özbey, Gonca yakut