Ana sayfa Dizi Fragmanları Bir bir diziler bitiyor ama yaz projeleri de başlıyor! Seversin ile bu hafta tanışacaksınız!

Bir bir diziler bitiyor ama yaz projeleri de başlıyor! Seversin ile bu hafta tanışacaksınız!

tarafından ker_def

Kanal D ekranında yaz dönemi Haziran ayı ile birlikte başlıyor. 1 Haziran Çarşamba günü Seversin dizisinin ilk bölümü yayınlanacak. Tolga Tuna ve Asya ile tanışmaya hazır mısınız? Geri sayım başlatılan dizinin başrolünde İlayda Alişan ile Burak Yörük başrollerde buluştu.

Yayınlanan tanıtımları ile daha şimdiden izleyicinin gözdesi olmayı başaran dizi, eğlenceli ve komik öyküsüyle 1 Haziran Çarşamba akşamı ekrana gelecek. İlayda Alişan’ın Asya, Burak Yörük’ün de oyuncu Tolga Tuna karakterine hayat verdiği dizinin, senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan kaleme alırken, yönetmen koltuğunda ise Serdar Gözelekli oturuyor.

Bir bir diziler bitiyor ama yaz projeleri de başlıyor! Seversin ile haftaya tanışacaksınız! 9

Yaz döneminin en başarılı çiftlerinden birisinin İlayda Alişan ile Burak Yörük ikilisinin olması bekleniyor. Tuna ve Asya karakterlerinin aşkı, yaz günlerinin sıcaklığını artıracak. Romantik komedi dizisinde ilk kez yer alan İlayda Alişan için büyük bir sınav olurken, Burak Yörük ise daha önce Aşk Mantık İntikam ile bu deneyimi yaşamıştı.

Seversin’in oyuncu kadrosunda; Nergis Kumbasar, Zeynep Kankonde, Ceren Taşçı, Ozan Dağgez, Halil İbrahim Kurum, İlkin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin, Hazal Benli, Atakan Yılmaz, Yiğit Dikmen, Ceren Yıldırım, Elif Çapkın, Yağmur Gurur ve Nihayet Şahin yer alıyor.

Seversin’in genel hikayesi şöyle; Tolga şöhretinin zirvesinde ama tatminsiz genç bir aktör, Asya ise üniversitede okuma hayalleri kuran ve AVM’de çalışan bir tezgahtardır. Hayata siyah ve beyaz kadar farklı bakan bu iki gencin yolları, tesadüfler sonucu kesişince adeta iki farklı dünya birbiriyle çarpışır.

Asya bir anda kendini hiç meraklısı olmadığı bir hayatın içinde bulurken, genç kızların sevgilisi Tolga’da Asya’yı hafife almanın bedelini ağır ödeyecektir.

Seversin ilk bölümüyle 1 Haziran Çarşamba akşamı Kanal D’de…