SON DAKİKA
26 Nisan 2019 06:51

SON HABERLER

Bir Umut Yeter dizisinin tanıtımlarına gelen yorumlar, zaten akıbeti baştan belli ediyor!

Televizyongazetesi/Analiz
Kanal D’nin yeni dizisi Bir Umut Yeter’in tanıtımları dönmeye başladığında, izleyicinin yorumlarında da dizinin şimdiden hedef kitlesine ulaşmayı başardığı anlaşılıyor.

Diriliş Ertuğrul dizisindeki Halime Sultan karakteriyle çok sevilen Esra Bilgiç Töre, bu kez bambaşka bir rolle izleyicinin karşısına çıkıyor. Oyuncunun hayranları, sosyal medyada yaptıkları yorumlarda, “Esra yine bizi ağlatacak, böyle oyunculuk görmedim” diyerek performansına şimdiden övgüler dizmeye başlamışlar bile. Dönem dizisinden sonra Esra Bilgiç Töre’nin günümüz hikayesi bir işte alacağı rol de merakla bekleniyor.

Tolgahan Sayışman’ın her dizisini takip edenler, onu heyecanla yeniden ekranda görmek için sabırsızlanıyordu. Sayışman’ın oyunculuğunu beğenen izleyicilerin yorumları da bu diziye çok yakıştığı yönünde. Henüz tanıtımları dönen diziye gelen yorumların büyük çoğunluğu, diziyi şimdiden çok tuttuklarını gösteriyor.

Bu arada Star Tv’de günlük olarak yayınlanan Adını Sen Koy dizisiyle ünlenen Hazal Subaşı da 2. oyunculuk deneyimini Bir Umut Yeter dizisiyle ortaya koyacak. Kemikleşmiş bir gündüz kuşağından gelen takipçi kitlesi olan Hazal Subaşı, ilk kez prime time’da yer alan bir dizide performans gösterecek. Genç oyuncuyu dizinin tanıtımında izleyen hayranları da yine güzelliği ve oyunculuğuyla dikkat çekeceği görüşündeler. “Hazal Subaşı, yolun açık olsun” diyerek oyuncuyu yeni projede görmek için sabırsızlandıklarını da ifade ediyor izleyenler.

Şimdiden bu kadar gönülden tebriklere mazhar olan dizinin ilk bölümüyle nasıl bir reyting alacağı da merak konusu.

Gelelim diziyle ilgili ayrıntılara…

27 Eylül Perşembe günü ilk kez ekrana gelecek Bir Umut Yeter dizisi.

Başrollerinden başarılı oyuncular Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç’in olduğu Bir Umut Yeter Kanal D’nin iddialı projelerinden.

Adını Sen Koy dizisindeki başarısıyla konuşulan Hazal Subaşı’nın sezon sonunda diziden ayrılma kararı alması ve Kanal D’nin yeni dizisine başrol oyuncusu olarak katılması çok konuşulmuştu.

Perşembe günleri ekrana gelecek diziyi en çok zorlayacak olan, karşısındaki diğer iddialı diziler olacak.

Bir Zamanlar Çukurova, Avlu, Bizim Hikaye, Mehmetçik Kutül Amare gibi önemli yapımlarla karşılaşacak olan Bir Umut Yeter için Perşembe akşamları kıran kırana bir reyting mücadelesine sahne olacak.

BİR UMUT YETER DİZİSİ KONUSU VE OYUNCULARI:

Askerlikten malulen emekli olan Yılmaz, Köyceğiz’in ıssız bir adasında bulunan deniz fenerini kendine sığınak olarak seçtiğinde, yeni ve yalnız bir hayata başladığını düşünüyor olsa da, kısa sürede yanıldığını anlayacaktır.

Hayattan fazla beklentisi olmayan Yılmaz Köyceğiz’de tanıştığı Elif’in yaşam sevincinden öylesine etkilenir ki kısa sürede Elif’in de ısrarı ile iki genç evlenmeye karar verirler. Zaman içinde Elif’in peş peşe yaptığı düşükler evliliklerini sarssa da, hiç beklemedikleri bir zamanda mucizevi şekilde yeni doğmuş bir bebeğin girmesiyle hayatları ters yüz olacaktır.

Elif, bebeği Allah tarafından gönderilmiş bir hediye olarak görürken, Yılmaz bunun yanlış olduğunu biliyordur. Elif’in bebeği bağrına evlat diye basmasıyla birlikte, yıllar boyu sürecek vicdan azabı da başlamıştır artık…

Bir Umut Yeter, Yılmaz’ın vicdan muhasebesi içinde doğru yolu bulma çabası, Elif’in dağılmaması için tutkuyla çabaladığı ailesine olan aşırı düşkünlüğü, evlat acısı ve özlemi içinde hayata tutunmaya çalışan acılı Derya’nın dramını anlatıyor.

Feyza Civelek (Damla Akar), Irmak Örnek (Öznur), Selahattin Paşalı (Arda Özkan), Serpil Gül (Hacer Özkan), Yiğit Tuncay (Yiğit), Özlem Başkaya (Fadime), Burak Çimen (Tuncer), Nihan Büyükağaç (Nihan), Diren Polatoğlu (Salih), Cansu Gültekin (Serap), Emre Aslan ( Umut) ve konuk oyuncu Alper Saldıran (Toprak Hecehan)

İşte dizinin 1. bölüm tanıtımı:

İlgili Haberler