SON DAKİKA
27 Kasım 2022 15:28

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde ayrılık, gerçeğin ortaya çıkmasını sağladı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 104. yeni bölümü izleyicilerle perşembe akşamı buluşacak. Dizinin yeni bölümünde Hakan Gümüşoğlu karakterinin yeni planlarını bulacaksınız. İbrahim Çelikkol’un yeni sezonda hikayenin merkezine yerleştiği dizide neler olacağının detayları ortaya çıktı. Dizide Ümit karakterini canlandıran Hande Soral’ın vedası izleyicileri bir kez daha üzdü. Ayrılıklarla anılan dizide bir başka gerçek daha ortaya çıktı. Ümit hamile değil… Uzun süre Ümit karakterinin hamileliği üzerine kurulan senaryo düzeni de değişmiş oldu.

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ dördüncü sezonunda da perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor! ‘Bir Zamanlar Çukurova’ 104’üncü bölümüyle 16 Eylül Perşembe akşamı 20.00’de atv ekranında olacak.

Ümit’e doğrulttuğu silah ateş alınca dehşet içinde kalan Züleyha, konağa dönüp Fikret ve Fekeli’ye Ümit’i öldürdüğünü söyler. Artık Ümit’in hamile olmadığını da öğrenmiştir. Üçü beraber Ümit’i aramaya koyulurken olanı biteni uzaktan izleyen Hakan ise planını çoktan yapmıştır. Züleyha’nın Ümit’i vurduğu silahı koz olarak elinde tutmaya karar verir.

ZÜLEYHA HANIMAĞALIĞINI BİR KEZ DAHA GÖSTERİYOR!

Züleyha, Ümit’in Adnan’ı kaçırmasına içeriden birinin yardım ettiğini düşünür ve işbirlikçiyi aramaya başlar. Fekeli perişan haldeki Züleyha’ya bir hanımağa olduğunu hatırlatır. Fekeli’nin desteğiyle kendine gelen Züleyha, konak halkını etrafında toplayarak Yamanların gücünü bir kez daha gösterir. Şermin ve Betül, Züleyha’nın kolay kolay pes etmeyeceğini anlayıp ona karşı iyice bilenir.

HAKAN, ŞİRKETİN YENİ HİSSEDARI OLARAK SAHNEDE

Züleyha ve Hakan ilk kez karşı karşıya gelir. Üstelik bu karşılaşma büyük bir olaya gebedir. Züleyha bu gizemli yabancının kim olduğunu merak ederken, Abdülkadir, Hakan’ın Züleyha’dan etkilendiğini fark eder. Bu sırada Züleyha’dan da vekalet alan Betül, Yaman Holding’de kontrolü ele geçirmeye çalışmaktadır. Zaferine ulaştığını düşünen Betül’ün karşısına Hakan, Mert Kara adıyla dikilir ve yönetim kurulu toplantısında kendini şirketin hissedarı olarak tanıtır.

‘Bir Zamanlar Çukurova’ yeni bölümüyle perşembe 20.00’de atv’de.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler