Ana sayfa Dizi Fragmanları Bir Zamanlar Çukurova dizisinde gerçek ortaya çıktı, şimdi ne olacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde gerçek ortaya çıktı, şimdi ne olacak?

tarafından ker_def

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’, kahramanlarının hayatları üzerinden aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı topraklarda, kah zamana yenilen, kah zamanla kavrulan, dostluklarla, aileler ile harmanlanan aşkları anlatmaya 86. bölümüyle devam ediyor. Dizide Fikret’in Adnan Yaman’ın oğlu olduğu gerçeği ortaya çıktı. Şimdi Fekeli yeğeni olarak bildiği Fikret konusunda ne yapacak? İşte bu sorunun yanıtı merak ediliyor.

Fekeli, Fikret’e inanmak istemese de, Fikret’in anlattıklarına inanmak zorunda kalır. Fekeli, o yıllarda Fikret’in de annesinin de yanında olamadığına üzülürken, kardeşi Musa’nın gerçeği nasıl öğrendiğinin cevabını bulamaz. Adnan Yaman’ın suçu yüzünden Demir’den intikam alınmasını yanlış bulduğunu söyler ama Fikret’in deli öfkesini dindiremez! Fekeli artık bu acılarla, yeniden bir savaş ile sınanmaktansa ölmeyi dileyecek haldedir. Üstelik ne kadar istemese de bu savaşın içine hızla o da çekilecektir!

FİKRET’İN İKİNCİ MEKTUBU DA ORTAYA ÇIKINCA SAVAŞ DA KAÇINILMAZ HALE GELİR

Fikret’in ikinci mektubu da konakta ortaya çıkar! Züleyha mektubun gerçekliğinin iyice araştırılması gerektiğini ısrarla söylese de, Demir için artık bu durum bir savaş ilanıdır! Babasının günahı olmadığına ise yüzde yüz emindir! O, bu savaşı bildiği yoldan kazanmak için harekete geçer. Ama Züleyha’nın bayka planları vardır. İlk olarak biraz araştırma yapar, ardından da Sevda ile İstanbul’a gitmeye karar verir.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde gerçek ortaya çıktı, şimdi ne olacak? 7

FİKRET VE MÜJGAN YİNE BİR DARGIN BİR BARIŞIK

Fikret, Fekeli’ye her şeyi anlattıktan sonra, duygusal olarak çöker. Kötü bir gece geçirir. Eve döndüğünde ise Müjgan’la barışır. Geleceklerini konuşurlar ama, Müjgan Fikret’in ilgisizliğinden hala mutsuzdur.

Hastanede de Ümit, Müjgan ile olan gerginliği sona erdirmek için harekete geçer ve zeytin dalı uzatır. Müjgan da onunla dost olabilmek için adım atar. Ama iki kadın da henüz birbirlerinin Fikret ile ilişkisinin boyutunu bilmiyordur!

DEMİR, ZÜLEYHA’DAN BOŞANMAYA KARAR VERİYOR!

Ümit, Yaman konağındaki yemeğin ardından yine Demir ile buluştuğu için mutludur. Ama, Demir’in temkinli halleri canını sıkar. Tekrar karşılaştıklarında ise Demir’i başbaşa kalmaya ikna eder. Birlikte tatile gitmeye karar verirler. Bu tatil, Demir’in uğrunda neredeyse Çukurova’yı yaktığı Züleyha’dan boşanma kararı vermesine neden olur!

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümüyle Perşembe 20.00’DE ATV’de.