Ana sayfa Sosyal Medya Biraz daha sabredin, Ata Demirer’in Bursa Bülbülü filmi yakında Disney Plus’ta!..

Biraz daha sabredin, Ata Demirer’in Bursa Bülbülü filmi yakında Disney Plus’ta!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Ünlü komedyen Ata Demirer’in  çekimlerini geçtiğimiz yaz gerçekleştirdiği  Bursa Bülbülü filmi yakında Disney Plus’ta yayınlanacak.

Ünlü komedyen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla heyecanı hep yüksekte tutuyor. Komedyenin son instagram paylaşımı da hayranlarını güldürdü.

Filmde ‘Cengiz Sezen’ adlı bir karakteri canlandıran Ata Demirer, Bursa Bülbülü için hazırlanan bir afişi instagram hesabında yayınlayarak, “Kızlar muhakkak bekliyorum” notunu düştü.

Çekimleri Bursa’da gerçekleştirilen BKM yapımı Bursa Bülbülü filminin kadrosunda, Ata Demirer’e Melek Baykal, Celil Nalçakan, Toygan Avanoğlu, Seda Türkmen, Özge Özacar, Emre Şen, Aycan Koptur ve Seçil Mutluoğuz  ile birlikte şarkıcı Hakan Altun da eşlik ediyor.

Ata Demirer’in senaryosunu pandemi döneminde yazdığı Bursa Bülbülü’nde 1980’lerde geçen bir Bursa hikayesi anlatılıyor. Ata Demirer filmde ‘Cengiz Sezen’ isimli bir karaktere hayat veriyor. Bursa Bülbülü, 1980’li yıllarda komedyenin doğup büyüdüğü Bursa’da geçen bir müzikal olacak.

Yönetmenliğini Hakan Algül’ün yaptığı film, 1980’lerde geçen bir Bursa hikayesini anlatacak. Bursa’da doğan, çocukluk ve gençlik dönemi 80’li yıllarda geçen oyuncunun film için geçmişine dair anılardan yola çıktığını tahmin etmek çok zor değil.