Ana sayfa Dizi Fragmanları Birincilik başarısını sürdüren Üç Kız Kardeş’te başrol oyuncusu ayrılacak mı?

Birincilik başarısını sürdüren Üç Kız Kardeş’te başrol oyuncusu ayrılacak mı?

tarafından ker_def

Kanal D’nin, her Salı akşamı yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkan, İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş ekrana gelen 9’uncu bölümü ile yine çok izlendi. Tüm Kişiler kategorisinde en iyi reytingleri alarak birincilik elde eden dizi, Kanal D’yi yine memnun etti. Dizinin AB ve ABC1’de ise Survivor’ın ardından ikinci olduğunu belirtelim. Dizinin gelecek hafta yayınlanacak bölümünden ilk fragmanda Sadık karakteri dikkat çekiyor. Reha Özcan diziye veda mı edecek? sorusunu hayranlar sormaya başladı. Fragmanı haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği Üç Kız Kardeş, sosyal medyada da oldukça konuşuldu. TT listesinde yer alan dizinin dokuzuncu bölümünde; Mesut’un geçmişi oldukça merak edilirken, Rüçhan, Türkan ve Somer arasında yaşananlar yeni bölüme dair merakı iyice arttırdı.

Türkan ve Somer’in Mine’nin arabasını terk edilmiş bir halde bulması sonrasına Somer, soluğu Mine’nin evinde aldı. Mine’nin evinde okuduğu mektupla şoke olan Somer’in bu gelişmeden sonra ne yapacağı merak konusu oldu. Nesrin ve Sadık’ın evlilik yıldönümü için sürpriz yapmaya hazırlanan Derya ve Dönüş’ün planladığı yemeğe gelen davetsiz misafir her şeyi alt üst etti.

Tek derdi para olan Fatih’e düğünde takılan takıların bir kısmını veren Türkan’ın başı ise büyük belaya girdi. Takıların bozdurulduğunu öğrenen Rüçhan, öfkeden deliye döndü. Tüm bu gelişmelerin üzerine Somer’in boşanma davası açtığını öğrenen Rüçhan bu kez Türkan’ı yaka paça evden kovdu.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenisini kazanan “Üç Kız Kardeş” yeni bölümleri ile her salı Kanal D’de yayınlanıyor. Dizinin 26 Nisan Salı akşamı ekrana gelecek 10. bölümünden ilk fragman paylaşıldı. Yeni bölümde Sadık ölümle pençeleşiyor!

Rüçhan’ın hırsızlık suçlamaları sonunda buna kalbi dayanamayan Sadık fenalaşır. Hastaneye kaldırılan Sadık’ın durumu kritiktir. Türkan bu durumdan Rüçhan’ı sorumlu tutar.