Ana sayfa Dizi Haberleri Böyle izleyici dostlar başına! Çukur dizisinin akıbeti de Aşk-ı Memnu gibi oldu!

Böyle izleyici dostlar başına! Çukur dizisinin akıbeti de Aşk-ı Memnu gibi oldu!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Ekranın fenomen yapımlarından birisi Çukur dizisi oldu. Ay Yapım imzalı dizi, Show TV’de yayınlandığı dönemde büyük ilgi çekti. Her bölümüyle çok konuşulan dizideki oyuncuların performanslarıyla karakterleri de fenomen haline getirdikleri yapım, uzun yıllar dillerden düşmeyecek gibi görünüyor…

Çukur dizisinin hayranları da hala sosyal medyada diziden bahsetmeye devam ediyorlar. Unutulmaz karakterleri ve etkileyici hikayesi ile televizyon tarihimizin yüz akı projelerinden birisi olan Çukur, 2017 yılının Ekim ayında başlamış ve 2021 yılının Haziran ayında da son bölümüyle ekrana gelmişti.

Tam 4 sezon ekranda olan dizi milyonları peşinden sürükledi. Aradan geçen 1 yılın ardından 7 Haziran final günü, Çukur dizisi için de yeniden hatırlama yapmak için bir fırsattı. Dizinin takipçileri, son bölümün yayınlandığı 7 Haziran günü sosyal medyada Çukur ile ilgili pek çok paylaşım yaptılar ve diziyi andılar.

Yıllar önce Kanal D’de yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisi gibi Çukur da uzun yıllar diziyi izleyen pek çok hayran tarafından anılacak gibi duruyor! İki sezon süren ve 24 Haziran 2010’da final yapan Aşk-ı Memnu dizisi de hala o tarihte fanlar tarafından anılıyor. Üstelik dizinin final sahnesinde Beren Saat’in oynadığı Bihter’in kendisini öldürmesi nedeniyle de Bihter’in ölüm yıldönümü olarak da anılmakta dizi.

Çukur da son bölümünün yayınlandığı tarihte her yıl anılmaya devam edecek anlaşılan! Fenomen bir yapım olan Çukur’un finalinin ardından geçen 1 yıl sonrasında 7 Haziran’da sosyal medyada tekrar gündem oldu.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Rıza Kocaoğlu’nun yer aldıkları diziyle ilgili pek çok paylaşım ve yorum yapıldı. Efsanevi karakterlerin ortaya çıktığı Çukur dizisinin oyuncularına bir kez daha teşekkür edildi bu vesileyle…

Yurt dışında da büyük ilgi gören Çukur, Ortadoğu ve Avrupa ülkelerinde yayınlandı. Yurt dışına en çok satılan dizilerden bir olan Çukur bugüne kadar 20’den fazla ülkede yayınlandı.