Ana sayfa Dizi Analiz Camdaki Kız dizisinde büyük sır sonunda ortaya çıkıyor!

Camdaki Kız dizisinde büyük sır sonunda ortaya çıkıyor!

tarafından ker_def

Camdaki Kız’ın yeni bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı… Camdaki Kız dizisinin yeni bölümünde Nalan’ın alacağı kararlar çok önemli olacak. Hikayenin yeni bir yöne doğru savrulacağını da bu bölümde izleyiciler daha yakından görecek.

Artık köşede ağlayıp beklemek istemeyen Nalan, büyük bir adım atacak. Çünkü bu adımı atmak zorunda kalacak. Nalan, yaşadığı şokun karşısında ne yapacak? Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, her bölümü ile çok izlenen ve adından söz ettiren dizisi Camdaki Kız, bu akşam yine heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız’ın ekrana gelecek olan yeni bölümünden yayınlanan ön izleme sahnesi büyük merak uyandırdı.

Feride ve Adil, Nalan’ın Sema’nın kim olduğunu sorgulamasının ardından ne yapacağını şaşırır. Nalan ise ısrarla Sema’nın kim olduğunu öğrenmenin peşindedir.

Feride, Nalan’a Sema’dan geriye kalan kutuyu görmesine izin verir. Nalan, ailesinin kendisinden sakladığı sırrı ısrarla öğrenmek isteyince büyük bir şok yaşayacaktır. Nalan, yaşadığı şokun karşısında ne yapacak?

Camdaki Kız yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Kanal D’de…