Ana sayfa Dizi Haberleri Camdaki Kız dizisinde büyük şok, hikayenin en önemli karakteri için ayrılık ihtimali belirdi!

Camdaki Kız dizisinde büyük şok, hikayenin en önemli karakteri için ayrılık ihtimali belirdi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Perşembe akşamları izleyicilerle Kanal D ekranında buluşan Camdaki Kız dizisi çok başarılı bir süreç geçiriyor. Dizinin üçüncü sezonu yine reyting birincilikleri ve başarılarla dolu. Burcu Biricik ile Cihangir Ceyhan’ın öne çıktığı üçüncü sezonda 60 bölüm geride kaldı ve hikaye hale gücünü koruyor.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli kitabından uyarlanmasının yanı sıra gerçek bir hikayeyi anlatıyor olması da dizinin bir başka güçlü yanı olarak değerlendiriliyor. Camdaki Kız dizisinde yaptığı kötülükler ile izleyicilerin aklını başından alan bir karakter var. Nur Sürer’in başarıyla canlandırdığı Feride’den bahsediyoruz. Camdaki Kız dizisine ruh katan, bu noktaya kadar güçlü bir şekilde gelmesini sağlayan bir numaralı karakter olarak Feride’yi söylemek yanlış olmayacaktır.

Camdaki Kız dizisinde büyük şok, hikayenin en önemli karakteri için ayrılık ihtimali belirdi! 8

Nalan, Sedat, Hayri, Cana gibi diziye büyük ilgi duyulmasını sağlayan karakterler var. Ancak Nur Sürer’in canlandırdığı Feride hikayenin merak unsurunu en çok harekete geçiren karakteri ve usta oyuncunun dizide ayrılma ihtimalinin belirmesi herkesi şaşırttı.

Basına yansıyan haberlere göre Nur Sürer’in dizi için anlaşması Aralık sonunda bitiyor. Yani usta oyuncu için senaristlerin karakteri devam ettirmek isteyip istemeyeceği kadar, bu rolde devam etmeyi tercih edip etmeyeceği de öne çıkacak.

Nur Sürer konusunda Camdaki Kız dizisinde nasıl bir süreç yaşanacak şimdilik belirsiz olsa da, usta oyuncuya yapılan güçlü bir teklifin de varlığından bahsetmek gerekiyor.

Basındaki haberlere göre, Aile isimli Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya ikilisini başrolde buluşturacak olan diziden Nur Sürer’e bir teklif var.

Camdaki Kız dizisinde büyük şok, hikayenin en önemli karakteri için ayrılık ihtimali belirdi! 9

Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandıracağı Aslan karakterinin annesi olan Hülya Soykan’ı Nur Sürer gibi etkili bir ismin canlandırma ihtimali ortaya çıktı.

Tabii ki bu durum gerçekleşir ise Camdaki Kız için büyük kayıp ama Aile dizisi için de büyük kazanç olacaktır.

Nur Sürer’in 2023 yılında hangi projede yer almayı tercih edeceği konusu da çok konuşulacağa benziyor.