SON DAKİKA
19 Nisan 2019 21:14

SON HABERLER

Caner Toygar’ın intihar girişiminde bulunmasından hepimiz suçluyuz!

İntihar girişiminde bulunan ve hastanede tedavisini devam edilen Caner Toygar konusunda Milliyet Cadde yazarlarından Özay Şendir, önemli bir yazı kaleme aldı:

Eğer ölürse herkes suçlanmalı

15 yıldır ‘damat adayı’ diye hayatımızda olan bir adamdan söz ediyoruz… Ünlenmek için kaset yaptı, televizyon dizilerinde oynadı, yayınlarda bardak kırdı, Kabe’de selfie çekti, daha bir sürü şey yaptı. Geçen sene yine sosyal medya üzerinden intihar edeceğini söylemişti, bu sene yine aynı şeyi söyledi ve sonra yaptı. Gerçekten ölmek isteyen insanlar bunu canlı yayında söyleyerek yapmazlar, intihar girişimine inanmasam bile ortada psikolojik bir sorun olduğu kesin.

Eğer bu adam iyi durumdaysa ve hakkında yapılan haberleri takip edebiliyorsa, şu an krizden çıkmış bir uyuşturucu bağımlısı gibi tatmin olmuş durumdadır. Bilmediği ve düşünemediği şey, bir daha gündem olmak istediğinde intihar girişiminden fazlasını yapmak zorunda kalacağı. Eğer bu adam gerçekten intihar girişiminde bulunduysa ve ölürse, hepimizin suçlanması gerekir. Zira sabun köpüğü ünlüler, biz onları yücelttiğimiz için bu acınası hale geliyorlar.

İlgili Haberler