Ana sayfa Dizi Fragmanları Çatı Katı Aşk dizi hayranlarının beklediği şey gerçekleşiyor!

Çatı Katı Aşk dizi hayranlarının beklediği şey gerçekleşiyor!

tarafından ker_def

Çatı Katı Aşk dizisinin 3. yeni bölümü 23 Temmuz Perşembe akşamı yayınlanacak. Dizinin yeni bölümünden ilk görüntüler ortaya çıktı. Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Nilay Deniz ve Yiğit Kirazcı’nın başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağının detayı da ortaya çıktı. Ayşen, Ateş’e aşık olmaya başlıyor!

Ayşen, Ateş ve Yasemin arasındaki evliliğin sahte olduğunu öğrendiğinden beri içindeki öfkesini bir türlü susturamamaktadır. Ateş’in güvenilmez birisi olduğuna kanıttır bu olay. Aralarında tatlı tatlı zıtlaşsalarda Ayşen, Ateş’e karşı içten içe aşkının alevlendiğinin farkına varır. Ateş ise, sürekli Ayşen’in peşinde onu etkilemek için çırpınmaktadır. Fakat, Ayşen’in kendisine karşı ördüğü duvarı bir türlü yıkamamaktadır.

Bu sırada Demir, kendisini çok şaşırtan sahte evlilik durumunu öğrenir. Demir, Ateş ve Yasemin’in odasındaki dolaba gizlenir ve ne sakladıklarını öğrenmek ister. Odaya giren Ateş ve Yasemin’in konuşmalarına kulak misafiri olan Demir, evliliklerinin sahte olduğunu öğrenir. Yasemin’e olan ilgisi tekrar depreşen Demir’in önüne başka bir engel çıkar: Süheyla…

Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle 23 Temmuz Perşembe 20.00’da Kanal D’de! İşte 3. bölümden ilk görüntüler: