Ana sayfa Dizi Fragmanları Ceylin endişeli, Ilgaz kararlı! Yargı dizisinde tempo arttı, heyecan yükseldi!

Ceylin endişeli, Ilgaz kararlı! Yargı dizisinde tempo arttı, heyecan yükseldi!

tarafından ker_def

Kanal D’nin, izleyiciye pazar akşamlarını iple çektiren Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’nın yeni bölüm tanıtımı, temposu ve heyecanı yüksek dakikaların sinyallerini veriyor. Tanıtımda Ceylin’in hakim karşısına çıktığı anlar nefeslerin tutulmasına sebep olurken ‘Yargı’ yeni bölümüyle izleyiciyi yine ekran başına kilitleyecek.

Yargı’nın yeni bölüm tanıtımında cezaevine dönmek istemeyen Ceylin’in büyük endişesi dikkat çekerken Ilgaz ise “En son öldürmemiz gereken şey umudumuz, onu kaybedersek her şeyi kaybederiz.” sözleriyle sevdiği kadına destek oluyor.

Ceylin endişeli, Ilgaz kararlı! Yargı dizisinde tempo arttı, heyecan yükseldi! 55

Ceylin’in suçlu olduğunu sonuna kadar savunan Yekta mahkeme öncesi heyecanını gizleyemezken Gül kızını savunacak olan damadı Ilgaz’a iyi dileklerini sunuyor. Haftalardır merakla beklenen duruşmada ise sesler yükseliyor.

Yekta Ceylin’i kışkırtmaya devam ederken Gül kendisine hakim olamıyor. Mahkeme kararının ne olacağı ise sürükleyici hikayesiyle büyük ilgi gören Yargı’nın yeni bölümünde yanıt bulacak.

Sema Ergenekon’un senaryosunu yazdığı ve Ali Bilgin’in yönetmenliğini yaptığı Yargı dizisinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz başrolde bulunuyor. Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Nergis Öztürk, Şükran Ovalı gibi oyuncular da etkili karakterlerle hikayede yer alan isimler arasında bulunuyor. Yargı yeni bölümleri ile her Pazar akşamı Kanal D’de…