Ana sayfa Dizi Fragmanları Cihangir Ceyhan, Camdaki Kız dizisi sürpriz başlangıç yapacak!

Cihangir Ceyhan, Camdaki Kız dizisi sürpriz başlangıç yapacak!

tarafından ker_def

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, her Perşembe yeni bölümleri ile ekrana gelen ve çok izlenen dizisi Camdaki Kız’ın 12.bölüm tanıtımı yayınlandı. Yayınlanan tanıtımında herkesin merakla beklediği Hayri karakterinin de bir sahnesine yer verildi. İlk kez izleyici karşısına çıkan Hayri’ye sevilen oyuncu Cihangir Ceyhan hayat verecek.

Geçen sezon Alev Alev isimli dizide izlediğimiz Cihangir Ceyhan, özellikle Çukur dizisindeki rolüyle çok popüler oldu… Ünlü oyuncu yeni sezonda Kanal D’nin en iddialı projelerinden birisine hızlı bir başlangıç yapacak. Hayri karakterinin dizinin gidişatını tamamen değiştirmesi bekleniyor.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız’ın yayınlanan 12. bölüm tanıtımına Hayri’nin ekranda ilk kez gözüktüğü
sahne damgasını vurdu. Geçen sezon finalinden bu yana çok merak edilen Hayri karakterini sevilen oyuncu Cihangir Ceyhan canlandıracak. Perşembe akşamı (23 Eylül) yayınlanacak yeni bölümde ilk kez izleyicisi karşısına çıkacak olan Hayri’nin hikayesi de daha şimdiden merak konusu oldu.

Nalan karakterini Burcu Biricik canlandırdığı Camdaki Kız’ın oyuncu kadrosunda şu isimler yer alıyor: Cihangir Ceyhan, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Engin Şenkan, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Orhan Eşkin, Selma Ergeç, Şenay Kösem, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek.

Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu ve Yeşim Aslan’ın kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini ise Nadim Güç üstleniyor.

Camdaki Kız yeni bölümleriyle her Perşembe saat 20.00’de Kanal D’de…