SON DAKİKA
20 Ağustos 2022 09:22

SON HABERLER

Çocukluk dizisinde Erdal Beşikçioğlu’nda Behzat Ç. izleri var!

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Fox TV’nin ilk bölümü 9 Ekim Cuma akşamı yayınlanacak olan yeni dizisi Çocukluk ile ilgili fragmanlar paylaşılmaya devam ediyor. Behzat Ç. dizisindeki fenomen performansı ile Erdal Beşikçioğlu’nu aklını yazanlar için Çocukluk dizisinde çok farklı bir rolde görecekler.

Saçlarını, sakallarını ve bıyıklarını kesen oyuncu, imaj olarak bambaşka birisine dönüştü. Mahir Boztepe karakteri ile daha önceki rollerinden çok değişik bir rolle dönüş yapan Erdal Beşikçioğlu, bazı sahnelerde ise ister istemez Behzat Ç.’ya akılların kaymasına neden olacak. Bu hissiyatı Çocukluk dizisinin 1. bölüm 4. fragmanında görebilirsiniz. Önce evlat edinmek isteyen ama sonra kararından vazgeçen kişiye sert bir davranış sergileyen Mahir Boztepe, o anlarda Behzat Ç.’yi fazlasıyla hatırlatıyor. Videodan dizinin ilk bölümünden yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.

MEDYAPIM ve MF Yapım imzalı, “Çocukluk” dizisi, 9 Ekim Cuma günü FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin başrollerini Erdal Beşikçioğlu, başarılı çocuk oyuncu Beren Gökyıldız ve Burcu Özberk üstlenirken, Gökyıldız’a Kübra Süzgün, Nilay Yeral ve Derinsu Akkuş eşlik ediyor.

Dizide; tüm hayatını geride bırakıp Ali Kaan Umut Evi’ni açan Mahir Boztepe (Erdal Beşikçioğlu), ilk günden beri evine gelen her kimsesiz çocuğun doğru aileyi bulmasını sağlamıştır.

Bu yuvada aynı odayı paylaşan Mavi (Beren Gökyıldız), Mozi (Kübra Süzgün), Bambi (Nilay Yeral) ve Zeynep’in (Derinsu Akkuş) ailelerini bulma yolunda yaşadıkları acılar, öz ailelerine duydukları özlem ve hayal kırıklıkları onları birbirlerinden ayrılmaz kız kardeşler haline getirir ve bu kardeşlik, hayata el ele ve umutla sarılmalarını sağlayacaktır.

Kızların çaresiz kaldıklarında ise imdatlarına yetişmeye hazır olan memurları Ayşegül (Burcu Özberk) vardır…

“Çocukluk”, 9 Ekim Cuma saat 20.00’de FOX’ta.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler