Ana sayfa Dizi Haberleri Çöp Adam dizisine şans verin, Engin Altan Düzyatan’ı daha önce hiç böyle görmediniz!

Çöp Adam dizisine şans verin, Engin Altan Düzyatan’ı daha önce hiç böyle görmediniz!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, uzun yıllardır tarihi projelerle akıllarda yer aldı ama yeni sezonda bambaşka bir diziyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizi gerçek bir hikayeden uyarlandığı için de herkesin dikkatini daha çok çekmesi bekleniyor. Düzyatan’ın da projeyi kabul etmesinde gerçek bir hikayeden uyarlanmasının önemli bir rolü bulunuyor.

Engin Altan Düzyatan, Çöp Adam isimli yeni dizisiyle yakında Star TV ekranında izleyicilerle buluşacak. Dizide Elçin Sangu ile başrolü paylaşan oyuncu, çok farklı bir karakter ile dikkatleri üzerinde toplayacak.

Diriliş Ertuğrul ve Barbaroslar dizileri ile tarihi projelerde çok başarılı performanslar ortaya koyan oyuncu, Çöp Adam dizisinde günümüz dünyasında yaşayan Tamer isimli bir psikolojik derinliği olan bir karakteri canlandıracak.

Çok iyi bir oyuncu kadrosu ve yönetmen ile çalışacağını anlatan oyuncu, “Çok akıllıca yazılmış çok iyi bir senaryomuz var. Gerçek bir hikayeden uyarlanmış olması benim en çok ilgimi çeken ve içinde olmak istediğim sebeplerden bir tanesi… Biz başladık, çekiyoruz… En yakın zamanda da seyirci ile buluşacağız. Asıl heyecan o zaman başlayacak bizim için” diyerek ilgi çekici mesajlar verdi.

Elçin Sangu ile Engin Altan Düzyatan ikilisinin çok iyi bir dizi çifti olacağını değerlendiren izleyiciler, Çöp Adam’ın farklı hikayesini ve oyuncunun canlandıracağı Tamer karakterinin daha önce örneğine rastlanmayan birisi olması nedeniyle heyecanlı.

Psikolojik ağırlığı yüksek bir karakterde ünlü oyuncuyu izlemek ayrı bir keyif olacak. Çünkü Engin Altan Düzyatan, en iyi karakter yaratma becerisi olan oyunculardan birisi olarak biliniyor.

Tamer karakterinin farklı yönleri de oyuncunun yeni sezonda ekrana damga vurmasını sağlayacaktır. Oyuncu da bu duruma şu sözlerle dikkat çekti:

“Diğer oynadığım karakterlerden farklı olarak değerlendirdiğimizde, hikaye boyunca psikolojisini ve derinliklerini irdelediğimiz bir yandan da değişik karakterlerin durumlar karşısında nasıl tepkiler verebileceğini gördüğümüz bir hikaye… Çok ilginç Türkiye’nin alışık olduğu tarzda hikayelerin biraz daha dışında bir hikaye. O çok çekici. O yüzden heyecanlıyım bu projeyle ilgili.”

Engin Altan Düzyatan ve psikolojik derinlikli bir rol denildiği zaman Çöp Adam dizisine birçok izleyicinin mutlaka şans vereceğini de söylemek gerekiyor.