Ana sayfa Sosyal Medya Yargı’nın Savcı Derya’sı Şükran Ovalı bu defa güldürmeye geliyor!..

Yargı’nın Savcı Derya’sı Şükran Ovalı bu defa güldürmeye geliyor!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Oyuncu Şükran Ovalı, uzun süredir ara verdiği ekranlara geçtiğimiz sezon ortasında Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi Yargı’yla döndü.

‘Savcı Derya’ karakteriyle dizinin izleyicisi tarafından kısa sürede benimsenen oyuncu, Yargı’nın geçtiğimiz haftalarda başlayan yeni sezon bölümleriyle de izleyici karşısına çıkıyor.

Dram yapım Yargı’da ağır bir karakteri canlandıran oyuncu, yeni komedi filmi Hazine ile sinema salonlarında izleyiciyi güldürmeye geliyor. Oyuncunun ‘Zehra’ karakterine hayat verdiği Hazine 4 Kasım’da vizyona girecek.

Yönetmen koltuğunda Canbert Yerguz’un oturduğu Hazine, yıldız oyuncu kadrosu ve mizahın sınırlarını genişleten kara komik türündeki hikayesi ile dikkat çekiyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Şükran Ovalı le birlikte, Çağlar Çorumlu, Boran Kuzum, Serkan Keskin, Aslıhan Gürbüz, Gürhan Altundaş ve Hasibe Eren’de yer alıyor.

Hazine’nin konusu ise şöyle; Annesini defnetmek için yıllar sonra doğup büyüdüğü kasabasına dönen devlet memuru Mesut (Çağlar Çorumlu), annesine karşı son görevini yerine getirmek ve bir an önce İstanbul’a dönerek yarım bıraktığı gönül meselesini tamamlamak ister. Ama işler umduğu gibi gitmez. Mesut’un memleketinde planladığından daha fazla kalması gerekecektir. Bu esnada kardeşi Musa (Boran Kuzum) yüzünden katıldığı bir define kazısı sırasında yaşanan olayların tam ortasında kalan Mesut’un içine düştüğü talihsizlikler zinciri kara komik bir maceraya dönüşür. Güçlü kadrosu ve beklenmedik anlar yaşatan hikayesi ile Hazine 4 Kasım’da sinemalarda.