SON DAKİKA
2 Ekim 2022 15:42

SON HABERLER

Demet Evgar etkileyici performansı ile Alev Alev dizisinde kadın hakları savunucusu gibi!

Show TV ekranlarının sevilen dizilerinden Alev Alev, güçlü hikayesi ve iyi oyuncu kadrosu ile göz dolduruyor. 5-6 arası reyting oranları ile de ekranda tutunmayı başaran dizinin bu akşam yayınlanacak 4. yeni bölümünde Cemre’nin büyük mücadelesine tanıklık edeceksiniz. Demet Evgar’ın kendisine şiddet uygulayan eşi Çelebi’ye karşı başlattığı savaş, aslında eziyet gören birçok kadın adına da önemli bir mesaj içeriyor… Dizide erkek şiddetine karşı güçlü duran kadın karakteri olarak Cemre, Demet Evgar’ın müthiş oyunculuk yeteneği ile yine çok konuşulacak.

Alev Alev bu akşam 4. bölümüyle ekrana gelecek. Ömer kendini çok büyük bir kumpasın içinde bulur. Bu sırada Ozan, Ömer’i kurtaracak delillerin peşine düşerken, Rüya da Ömer’i bir an olsun yalnız bırakmaz.

Fakat hem ilk kez avukat kimliğini kullanması hem de Kayabeylilerin zorlu oyunu Rüya’yı önemli bir mücadelenin içine sürükler. Çiçek, Bülent gibi bir adamla aynı evde kalamayacağını fark eder ve tüm bu süreçte güç aldığı Atlas’a rağmen hayati bir karar alır. Çelebi, Cemre’yi bulur ve onu büyük bir ikilemle baş başa bırakır. Cemre, eve dönmek ile hapse girmek arasında kalır ve merakla beklenecek seçimini yapar.

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgün’ün yazdığı dizinin kadrosunda başarılı oyuncular Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ile usta oyuncu Zuhal Olcay buluşuyor.

Alev Alev, bu akşam saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler