SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 16:52

SON HABERLER

Demet Evgar iyilik kampanyası başlattı, Çukur dizisindeki bilekliği satın alan Berker Güven takdir topladı!

Alev Alev isimli Show TV dizisinde başrolde buluşan Demet Evgar ile Berker Güven, bu sezon başarılı performansları ile çok konuşulan isimler arasında bulunuyor. Alev Alev, Show TV ekranında şimdiye kadar 27 bölüm yayınlandı. Dizinin 27 Mayıs Perşembe günü final bölümü ekrana gelecek. Finalde neler olacağı merakla bekleniyor.

Dizi biterken iki ünlü isim ise sosyal medyada yaptıkları duyarlılık ile hayranlarından takdir topladı. Demet Evgar’ın, SMA hastası 19 Aylık Miran Duman’a yardım amacıyla sosyal medya üzerinden yaptığı canlı yayına birçok isim katıldı. Katılımcılar yardım kampanyasına destekte bulunarak gönülleri kazandı.

Güven, Alev Alev ‘deki rol arkadaşı Berkay Ateş’in açık artırmaya çıkarılan Çukur dizisinde taktığı bilekliği, 10 bin TL’ye satın alarak Miran bebeğe destekte bulundu. Bu hareketi ile Berker Güven hayranlarından büyük takdir topladı.

Demet Evgar ile Berker Güven’in SMA hastası Miran bebek için sergilediği bu anlamlı buluşma instagram canlı yayınında gerçekleşti. Demet Evgar, kampanya ile Miran bebek için yardım toplamayı başardı ve hayranlarından büyük takdir gördü.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler