Ana sayfa Sosyal Medya Demet Özdemir’den sevgilisi Oğuzhan Koç’a şarkılı, klipli destek!

Demet Özdemir’den sevgilisi Oğuzhan Koç’a şarkılı, klipli destek!

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Demet Özdemir Oğuzhan Koç’a olan aşkını sosyal medya paylaşımları ile de sürekli sergiliyor. Instagram’da sevgilisi ile birlikte fotoğraflarını paylaşan Özdemir, mutluluğunu takipçileri ile paylaşıyor.

Bir süredir uyumlu birliktelikleri ile göz dolduran çiftin aşkı, yer yer gazete manşetlerinde yayınlanan fotoğraflarında, zaman zaman da sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarda adeta gözlerinden okunuyor.

Demet Özdemir’den sevgilisi Oğuzhan Koç’a şarkılı, klipli destek! 9

Demet Özdemir birlikte siyah beyaz bir fotoğraflarını paylaşarak altına kalp emojisi bıraktı, paylaşıma kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi. Ünlü oyuncu Hazal Kaya, fotoğrafa nazar boncuğu ve kalp emojisi bıraktı. Oğuzhan Koç da fotoğrafı instastory’sine taşıdı.

Demet Özdemir’den sevgilisi Oğuzhan Koç’a şarkılı, klipli destek! 10

Geçtiğimiz günlerde bir single albüm çıkaran Oğuzhan Koç’a yine en büyük destek sevgilisi Demet Özdemir’den geldi. Oğuzhan Koç, son dönemin en başarılı DJ’leri arasındaki Arem Özgüç ve Arman Aydın’la ‘Yoksa Yasak’ şarkısı için bir araya geldi ve ortaya sağlam bir radyo hit’i çıktı.

‘Bence De Zor’ şarkısıyla gönüllerde taht kuran, pandemi döneminde yayınladığı ‘Kendime Sardım’la müzik kariyerinin en büyük hit’ini dinleyicilerine armağan eden Oğuzhan Koç, müzik alanında sağlam adımlar atmaya devam ediyor. Arayı açmadan düzenli aralıklarla üreten müzisyen sevenlerine ‘Yoksa Yasak’ ile harika bir yaz şarkısı hediye etti.

Demet Özdemir’den sevgilisi Oğuzhan Koç’a şarkılı, klipli destek! 11

‘Yoksa Yasak’ şarkısını Demet Özdemir’de dilinden düşürmüyor. Ünlü oyuncu sosyal medyasında bir klip çekerek sevgilisine desteğini de esirgemedi. Oyuncunun paylaşımını Oğuzhan Koç’da kendi sosyal medyasına taşıdı. İki aşığın birbirine desteği sevenlerinden de tam not aldı.