Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Destan dizisi çıtayı daha da yukarıya çıkarmakta kararlı!

Destan dizisi çıtayı daha da yukarıya çıkarmakta kararlı!

tarafından ker_def

İlk bölümü çok beğenilen, güçlü reyting çıkışıyla da birincilikler elde eden Destan dizisinin ikinci bölümü de çok etkileyici olacak. Atv ekranında Salı akşamları yayınlanmakta olan dizinin başrolünde; Ebru Şahin, Edip Tepeli ve Selim Bayraktar yer alıyor… İkinci bölümde Akkız esir düşecek ve Batuga ile buluşacak.

Destan dizisinde taht mücadelesinin başladığına işaret eden ikinci bölümden yayınlanan fragman da ilgi çekti. Merakla beklenen ilk bölümüyle ekran yolculuğuna muhteşem bir başlangıç yapan ve atv ekranında reytinglerin zirvesinde yer alan ‘Destan’, ikinci bölümüyle çıtayı daha da yukarı taşıyacak.

‘Destan’ın ilk bölümünün finalinde, yıllardır beklediği fırsatı elde eden Akkız’ın intikamını almak üzere yolladığı oklar Alpagu Han’ın göğsüne saplanmıştı. ‘Destan’ ikinci bölüm ikinci fragmanında Alpagu Han’ın ağır biçimde yaralanmasının ardından Gök Hanlığı Sarayı’nda başlayan taht mücadelesinden yer aldı.

Yeni bölümde ayrıca düşmanına esir düşen Akkız, yıllar sonra Batuga ile karşı karşıya gelecek! Kaderleri çocuklukta birlikte çizilen Akkız ve Batuga, Gök Hanlığı Sarayı’ndaki kıyasıya mücadeleye nasıl dahil olacak?

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; yönetmenliğini Emir Khalilzadeh’in yaptığı, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in kaleme aldığı başrollerini Ebru Şahin, Edip Tepeli ve Selim Bayraktar’ın üstlendiği ‘Destan’, atv ekranında salı günlerine damgasını vurmaya devam edecek…