Ana sayfa Dizi Fragmanları Destan dizisi dünyanın birçok ülkesinde sosyal medya trendlerinde!

Destan dizisi dünyanın birçok ülkesinde sosyal medya trendlerinde!

tarafından ker_def

Ekranların yeni fenomeni ‘Destan’, atv ekranında yayınlanan ve büyük ilgi gören altı bölümüyle şimdiden TV tarihine geçti. Reytinglerde zirvede yer alan ve sosyal medyada da rekor etkileşim alan ‘Destan’ yalnızca Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinde de trendlerde yer alıyor. ‘Destan’ yeni bölümüyle 18 Ocak Salı akşamı atv ekranında olacak.

Görkemli prodüksiyonu, sürükleyici öyküsü ve derinlikli karakterleri ile kısa sürede televizyon dünyasına farklı bir soluk getiren ve bağımlılık yaratan ‘Destan’ın hayranları, Gök Hanlığı tahtına kimin oturacağı konusundaki farklı teorilerini sosyal medyadan paylaşıyor. Dizinin yeni bölümü öncesinde 11 Ocak Salı günü özel kolaj bölümünü atv’de izleyebilirsiniz.

‘Destan’ın merakla beklenen yeni bölümlerinde Gök Kağanlığı’ndaki taht mücadelesi daha da şiddetlenecek. Alpagu Han tahtını koruyabilecek mi?

Alpagu Han’ın ardından tahta çıkacak isim Kaya Tegin mi olacak? Balamir kurultayda istediği sonucu alabilecek mi? Batuga, Akkız’ın desteği ile rakiplerini saf dışı bırakabilecek mi?

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; yönetmenliğini Metin Günay’ın üstlendiği, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in kaleme aldığı başrollerini Ebru Şahin, Edip Tepeli ve Selim Bayraktar’ın üstlendiği ‘Destan’, atv ekranında salı günlerine damgasını vurmaya devam edecek…