Ana sayfa Dizi Fragmanları Destan dizisinin kader ortakları buluştu!

Destan dizisinin kader ortakları buluştu!

tarafından ker_def

atv ekranında büyük ilgi gören sezonun yeni dizileri arasında reytinglerde en iyi başlangıcı yapan ‘Destan’, üçüncü bölümüyle 7 Aralık Salı 20.00’de seyirci karşısına çıkacak. ‘Destan’ın yeni bölümünde heyecan hız kesmeden devam edecek!

Destan’ın üçüncü bölümünde, Göklerin eline tutsak düşen Akkız, Çolpan Han’ın Gök Saray’ın belirlediği fidyeyi ödeyip onu kurtarmasını bekler. Oysa Gök’ün kurduğu bir tuzak yüzünden Çolpan Han’ın ve Dağlı tutsakların hayatı tehlikededir.

Onu vuran okçunun sarayında tutsak olduğunu bilmeyen Alpagu Han uyanır ama uyandığını herkesten gizler. O ölürken Kardeşi Balamir ve oğulları Kaya ile Temur devlet derdine düşmesi Alpagu Han’ı rahatsız etmiştir.

Dağ Hanı Çolpan Han’ın ve Gök Kağanı Alpagu Han’ın verdiği kararlar, Akkız ile Batuga’nın yazgılarına çözülmez bir düğüm atar. Hanların bilediği kılıçlar, bu sefer de iki kahramanımızın yüreklerini mi kanatmıştır?

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait olan dizinin yönetmenliğini Emir Khalilzadeh yapıyor. Senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in kaleme aldığı dizinin başrollerini Ebru Şahin, Edip Tepeli ve Selim Bayraktar üstleniyor.

‘Destan’ dizisi her salı atv’de…