SON DAKİKA
15 Ağustos 2022 00:36

SON HABERLER

‘Destan’ dizisinin yıldızı ‘Ebru Şahin’i hiç böyle görmediniz!..

TelevizyonGazetesi.com / Detay – ATV ekranlarında 3 sezon boyunca devam eden ‘Hercai’ dizisindeki  performansı ile göz dolduran ve dünyanın birçok ülkesinde tanınma fırsatı yakalayan oyuncu Ebru Şahin, yeni sezonda ‘Destan’ dizisiyle ekranlara gelecek.

Ebru Şahin’in, Edip Tepeli ile baş rolü paylaştığı ‘Destan’ dizisinin çekimleri başladı. Oyuncunun çekimler öncesi kılıç ve dövüş dersleri aldığı ortaya çıktı. Ebru Şahin, o anları instagram hesabından takipçileriyle de paylaştı. Paylaşımına ‘Hayal et ve al’ yazan güzel yıldız, fit haliyle de hayranlarından tam not aldı.

ATV ekranlarında yayınlanacak olan dönem dizisinde Ebru Şahin ‘Akkız’ isimli karaktere hayat verecek  Sekizinci yüzyılda geçen hikayede sakat Han oğlu ‘Batuga’ ile ‘Akkız’ın destansı aşkı anlatılacak. Orta Asya’da geçecek hikayeye uygun bir ortam oluşturulması için yoğun bir çaba harcanıyor.

Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman dizilerinin yapımcısı olan Mehmet Bozdağ, yeni dizisi için de hiç bir masraftan kaçınmıyor. Dizi ekibinin çekimler başlamadan önce ciddi bir eğitimden geçtiği de gelen bilgiler arasında yer alıyor. ‘Destan’ dizisini, dönem dizilerine meraklı izleyici de heyecanla bekliyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler