SON DAKİKA
27 Ocak 2023 04:41

SON HABERLER

Dünya Hali dizisinde zorlu bir test var!

“Dünya Hali” ekran başındakilere eğlenceli anlar yaşatmaya geliyor. TRT 1’in yeni komedi dizisi “Dünya Hali” 11 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20.00’de dördüncü bölümü ile ekranlara gelecek.

Komedisi bol, izlemesi keyifli olan Dünya Hali, ikili ilişkilere olan mizahi yaklaşımı, hayatın içindeki detaylara dair ince tespitleriyle bütün dizi severleri ekran başına kilitleyecek.

Dünya Hali’nin yeni bölümünde neler olacak? Sinan, Aşkına Karşılık Bulabilecek mi? Tüm uğraşlarına rağmen bir türlü Kıvılcım’ın kalbini kazanamayan Sinan oldukça mutsuzdur. Tüm bunlar yetmiyormuş gibi bu bölümde de Kıvılcım’ın evlilik düşünmediğini öğrenen Sinan depresyona girer.

Mutsuz bir halde ne yapacağını bilemeyerek oradan oraya savrulan Sinan, çareyi gördüğü her kadına evlilik teklif etmekte bulacaktır. Cansız mankenleri bile sevgilim diye tanıtan Sinan’ın bu durumundan endişelenen Azim, arkadaşına farklı bir taktik önerir ve Kıvılcım ile arkadaş olmasını tavsiye eder.

Sinan’ın Geçmesi Gereken Zorlu Testler Var

Sinan’ın, Kıvılcım’la arkadaş olabilmesi için, Kıvılcım’ın en yakın arkadaşı Fulya’nın hazırladığı bazı testlerden geçmesi gerekmektedir. Gireceği bu testler kendisini çok ilginç durumların içerisinde bulmasına sebep olacaktır.

Bu eğlenceli sürecin anlatıldığı Dünya Hali’nin 4. bölümü 11 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20.00’de TRT 1’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler