Ana sayfa Dizi Haberleri Ebru Şahin hayranlarını şaşırtacak bir rolle dizi sürprizi yaptı!

Ebru Şahin hayranlarını şaşırtacak bir rolle dizi sürprizi yaptı!

tarafından ker_def

BluTV’nin sevilen dizisi Prens, ikinci sezonuyla büyük beğeni toplamaya devam ediyor. Dizinin yeni bölümünde bu sefer konuk oyunculardan birisi de Hercai isimli unutulmaz proje ile dünyaya ismini duyuran Ebru Şahin oldu.

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ebru Şahin, kariyerinde büyük bir sıçrama yaptığı Hercai isimli projeden sonra yapımcıların gözdesi haline geldi.

Savaşçı, İstanbullu Gelin, Yasak Elma, Hercai, Destan ve Yüzyıllık Mucize isimli dizilerle önemli bir deneyim elde eden Ebru Şahin, Prens isimli dizinin yeni sezonunda ekibe katılan isimlerden birisi oldu.

Prens dizisinin sürprizlerle dolu dördüncü bölümü bu akşam (23 Nisan Salı) saat 19.00 itibariyle BluTV kütüphanesindeki yerini alacak.

Her bölümü izleyicilere kahkaha dolu anlar yaşatan Prens’in ikinci sezon dördüncü bölümünde merakla beklenen isimler izleyici karşısına çıkıyor.

Ebru Şahin, Zeynep Tuğçe Bayatlı, Engin Benli ‘Prens’te hayat verdikleri roller ile büyük beğeni toplayacak.

İsveç’e varan Prens ve Kaptan Van Dijk’in sürprizlerle dolu yeni maceraları dördüncü bölümde ekrana gelecek.

MGX Studio ve MGX Film tarafından Müşvik Guluzade yapımcılığında, Türkiye’nin ilk yerleşik ‘Virtual Production’ stüdyosunda sanal prodüksiyon teknolojisiyle çekilen eğlenceli tarihi komedi dizisi ‘Prens’ ikinci sezonuyla yayında.