Ana sayfa Sosyal Medya Eda Ece, Melis Sezen ile Tansel Öngel sürpriz bir projede buluştu!

Eda Ece, Melis Sezen ile Tansel Öngel sürpriz bir projede buluştu!

tarafından ker_def

Dünyada büyük ses getiren yarışma programı “Maske Kimsin Sen?” FOX izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor. Daha önce Kanal D’de yayınlanacağı duyurulan program kanal değiştirdi. Tansel Öngel programın sunucusu olarak yerini korudu.

“The Masked Singer” adıyla tüm dünyada fenomen olan sıra dışı yarışma programında dedektifler arasında Melis Sezen de yer alıyor… Son dönemin öne çıkan güzel oyuncusu geçtiğimiz hafta Altın Kelebek ödüllerinde ‘parlayan yıldızlar’ arasında gösterilerek ödül kazanmıştı.

Melis Sezen, Sadakatsiz isimli dizideki Derin karakteri ile büyük bir çıkışa imza attı. Kanal D’de yayınlanan dizinin başarılı gidişatı sürerken, Melis Sezen de popülerliğini artırmaya devam ediyor. Oyuncu şimdi de dizi ile birlikte yarışma programını bir arada götürecek.

Masumlar Apartmanı dizisinde Naci karakterinde izlediğimiz Tansel Öngel ise programın sunucusu olarak yerini aldı. Eda Ece ise Yasak Elma dizisiyle büyük bir çıkışa imzasını attı. Beş sezondur Fox TV’de yayınlanan dizide Yıldız olarak izlediğimiz oyuncu, şimdi de aynı ekranda yarışma programında bir kez daha hayranları ile buluşacak.

Eda Ece, Melis Sezen ile Tansel Öngel sürpriz bir projede buluştu! 7

Peki nasıl bir yarışma izleyeceksiniz? Kendi alanlarında ünlü isimler farklı kostüm ve maskelerle kimliklerini gizleyerek şarkı söylüyor, jüri üyeleri, stüdyodaki ve ekran başındaki seyirciler yarışmacının kim olduğunu tahmin etmeye çalışıyorlar.

Başarılı oyuncu Tansel Öngel’in sunuculuğunu üstleneceği programın her bölümünde stüdyodaki ünlü isimler dedektiflik yaparak, maskelerin altında kimin olduğunu bulmaya çalışacaklar.

Yarışmada; ekranın sevilen isimleri Eda Ece, Melis Sezen, Doğu Demirkol ve Alican Yücesoy dedektiflik yapacaklar.

Gösterdiği performans ile stüdyodaki seyircilerden en az oyu alan yarışmacının maskesini çıkararak yarışmaya veda edeceği “Maske Kimsin Sen?”, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de fenomen olmaya hazırlanıyor.

Çekimlerinin son hızla devam ettiği, müzik, eğlence ve şovun bir arada olacağı Medyapım imzalı “Maske Kimsin Sen?” yarışması, çok yakında FOX’ta.