Ediz Hun, dizilere göz kırptı… Ünlü filmde de rol alacak…

19 Haziran 2017 Pazartesi, 14:45
Ediz Hun, dizilere göz kırptı… Ünlü filmde de rol alacak…

Yeşilçam’ın ünlü ismi Ediz Hun, Babalar Günü’nde Ankara’daki Panora AVM’de düzenlenen bir söyleşiye katıldı. Başkentlilere Yeşilçam’ı anlatan oyuncu, dizilerden teklif beklediği sinyalini yakarken, Cem Yılmaz’ın yeni filminde oynayacağının da müjdesini verdi.

Yeni nesil oyunculardan Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy’u beğendiğini dile getiren Ediz Hun, Eylül ayında bir dizi ile ekranlara tekrar gelebileceğini belirtti. “Bu zamana kadar çok fazla dizi ve sinema teklifi geldi. Ancak ben sizlerin karşısına yaş almış olsam bile iyi bir karakteri temsil ederek çıkmak isterim. Sizler beni izlediğinizde acaba Ediz’in ekonomik durumu iyi değil mi de bu rolde oynuyor demenizi istemem. Tabii ki artık yaşımız gereği baba karakterlerini canlandıracağız ancak o karakter de güçlü bir karakteri temsil etmeli” diyerek senaristlere gönderme yaptı.

Ediz Hun, Cem Yılmaz’ın 2018 yılında gösterime girecek olan filmi Arif v 216’da rol alabileceğini belirtirken Başkentli hayranlarıyla keyifli bir söyleşiye imza attı.

haberleri için