Ana sayfa Sosyal Medya Ekranlarda Barış Arduç fırtınası esiyor!..

Ekranlarda Barış Arduç fırtınası esiyor!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- TRT1 ekranlarında yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde canlandırdığı ‘Sultan Alparslan’ karakteriyle ekranlarda fırtınalar estiren oyuncu Barış Arduç çok başka bir karakterle de Netflix’de izleyiciyle buluşuyor.

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Salih Bademci, Fırat Tanış, Barış Arduç, Metin Akdülger ve Asude Kalebek’in yer aldığı Kulüp dizisinin ikinci kısmı bugün Netflix’te yayınlandı. İlk kısmıyla çok beğenilen ve Türkiye’de büyük gündem konusu olan Kulüp dizisi, izleyiciler tarafından büyük bir heyecanla bekleniyordu.

Dizide ‘Fıstık İsmet’ karakterini canlandıran ünlü oyuncu Barış Arduç, Hello Dergisi’ne verdiği röportajda karakterinin en sevdiği yönünü şu sözlerle anlattı;  “Zeki insanlar yalana maruz kaldıklarında aslında hakarete uğradıkları için çok sinirlenirler. Çünkü karşı taraf o yalanı yiyebileceklerine ihtimal verip zekalarını hafife almıştır.

Ekranlarda Barış Arduç fırtınası esiyor!.. 7

Bence İsmet de bu nedenle yalanı hakaret olarak görüyor ve tolere edemiyor. Yalanı daha çocukken babasından duymak onu erken yaşta büyütmüş ve öfkelendirmiş; ve bu öfke zamanla tüm aile kavramına yansımış. Yine de bu durumu asla fazla dramatize etmiyor; güçlü duruyor, flört etmekten vazgeçmiyor ve hayatı eğlenceli kılabilecek anlar yaratıyor kendine. En sevdiğim tarafı da bu zaten.”

Kulüp dizisinin ilk kısmı altı bölümden oluşuyordu. Geriye kalan dört bölüm de bugünden itibaren Netflix’te. Barış Arduç’un canlandırdığı ‘Fıstık İsmet’ karakterinin  ‘Raşel’ ile yaşadığı aşkın akıbeti yeni bölümlerde belli olacak.