SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 20:00

SON HABERLER

Ekranların çocuk yıldızı Ayşecan Tatari büyüdü anne oldu, annelik deneyimlerini paylaştı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Bir zamanların fenomen dizisi ‘Çocuklar Duymasın’ da canlandırdığı ‘Duygu’ karakteriyle şöhreti yakalayan oyuncu Ayşecan Tatari  2017 yılında meslektaşı Edip Tepeli ile nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz yıl Ekim ayında kızları Müjgan’ı kucaklarına alan ünlü çiftin bebekleri 11 aylık oldu.

İlk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Ayşecan Tatari, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı. Güzel oyuncu, kendisine ‘Bakımsızsın’ diyenlere de yanıt verdi. Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan Ayşecan Tatari, bakımsızlık üzerine yazılan yorumlara toplu yanıt verdi ve şunları söyledi:

“Sizi biraz bakımlı mi görsek, cildiniz ne kadar bakımsız vs bir sürü soru var. Yapmayın bunu. En azından yakınınızdaki insanlara. Ben bu halimden memnunum. Bu ara böyle biriyim. Fön çektireceğim sürede kızımla parka giderim. Yarın canım ister biraz daha bakarım belki kendime.
11 ay önce doğum yaptım, uzun bir süre gibi geliyor ama değil aslında. Ne hormonların ne bedenin kendine gelmesi için. Ben aynaya baktığımda gördüğümden de memnunum ama yine de birilerine böyle yorumlar yapmadan iki kere düşünün.”

Annelik konusundaki deneyimlerini de sürekli sosyal medya hesabından paylaşan Tatari, bir takipçisinin ‘Anneliğe dair en sevdiğiniz şey ne?’ sorusuna da şu yanıtı verdi:

“Ben anda kalmayı meditasyon yapmayı falan hep çok bulmuşumdur. Nefesimi izlemeye kalksam birkaç dakika sonra bakıyorum bambaşka yerlerdeyim. İçimi yavaşlatamam kolay kolay. Müjgan doğduğundan beri yapabiliyorum bunu. Onun nefesiyle, elinin hareketleriyle, oynadığı oyunla o anda kalabiliyorum çoğu zaman. Çapam o benim.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler