SON DAKİKA
6 Şubat 2023 02:25

SON HABERLER

Ekranların en entrika dolu dizisi Yasak Elma nihayet sete çıktı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV’de yayınlanan ve yakında beşinci sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanan Yasak Elma dizisi daha önce duyurulduğu gibi nihayet bugün sete çıktı.

Dördüncü sezonu birçok soru işaretiyle final yapan Yasak Elma dizisinin bir süre önce 1 Eylül günü sete çıkacağı duyurulmuştu. Açıklamada olduğu gibi dizi ekibi bugün sete çıktı. Uzun süren yaz tatilinin ardından yeni sezon için ekip yeniden bir araya gelirken yeni oyuncular da ısınma turlarına başladı.

Yasak Elma dizisinin dördüncü sezonunun sonu birçok ayrılıkla gündeme gelmişti. İlk olarak ayrılan Nesrin Cavadzade’nin ardından arka arkaya Erdal Özyağcılar, Gülenay Kalkan, Barış Kılıç ve Şafak Pekdemir diziye veda etti.

Bu durum dizinin en önemli karakterlerinin hikayeden yok olmasına ve dolayısıyla büyük bir boşluğa yol açtı. Ancak senaristler bu boşluğu yeni oyuncular ve yeni hikayelerle dolduruyor. Yasak Elma’nın beşinci sezonunda hikayenin Berk Oktay ve ekibe yeni katılan Biran Damla Yılmaz’ın üzerine kurulacağı belirtiliyor. Biran Damla Yılmaz, yalının yeni komşusu Kumru olarak karşımıza çıkacak.

Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil de ilk oyunculuk deneyimini Yasak Elma’ya yaşayacak. Kumru’nun arkadaşı Canan’ı canlandıracak olan Yasmin Erbil, bugün ilk set deneyimini elde edecek. Yasmin Erbil daha önce, ‘Dünyanın En Güzel Kokusu’ ve ‘Mutluluk Zamanı’ isimli sinema filmlerinde küçük rollerde yer almıştı.

En son Mucize Doktor dizisinde izlediğimiz Murat Aygen de Yasak Elma’nın yeni sezonunda Doğan karakterine hayat verecek. Doğan karakterinin dizinin hikayesini ne yönde etkileyeceği merakla bekleniyor. Neredeyse her rolünde entrikacı ve arkadan iş çeviren karakterleri canlandıran Aygen’in yine aynı karakterle ekrana gelmesi kuvvetli muhtemel.

Yasak Elma’nın beşinci sezonunun 13 Eylül Pazartesi akşamı ekrana gelmesi bekleniyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler