Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Elif dizisinin Tülay’ı Derya Şen dizi yapımcısı oluyor!

Elif dizisinin Tülay’ı Derya Şen dizi yapımcısı oluyor!

tarafından ker_def

Suskunlar, Seksenler, Elif gibi dizilerde rol alan, ayrıca birçok sinema filminde de farklı karakterlere hayat veren Derya Şen, dizi yapımcısı olmak için kolları sıvadı. Seksenler dizisinde Handan veya Elif dizisinde Tülay olarak hatırlayabileceğiniz usta oyuncu, oyuncu yetiştirme çabalarına da devam ediyor.

Derya Şen, rol aldığı yapımlar yanında yetiştirdiği öğrencileriyle de çok konuşuluyor. Oyunculuk işlerinin yanında açtığı oyunculuk atölyesinde de hayli efor sarf eden Şen, hikayesi kendine ait olan sitcom tarzı dizi projesinin yapımcılığı için kolları sıvadı.

Pilot çekimlerini gerçekleştirdiği yapım için TV kanallarıyla görüşmelere başlayan Derya Şen, ayrıca yeni bir filminde de rol alıyor. Balat semtinde çekimleri başlayan korku komedi tarzındaki “Emlakçılar Kralı Lanetli Köşk” isimli filminde de başrollerden Zahide karakterine hayat veriyor.

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Aytekin Cengiz’in yaptığı filmde korkunun komik halini farklı bir bakış açısıyla işliyoruz ifadesinde bulunan ünlü oyuncu Derya Şen “Filmde öğrencilerimle oynuyorum. Artık yapımcılığa soyunma vakti geldi, hikâyesi bana ait olan sürpriz bir komedi dizi projem var. Kanal görüşmelerime başladım. Heyecanlıyım, sabırsızlanıyorum” dedi.