Ana sayfa Müzik Hazal Kaya da var, Onur Saylak da! Ahbap Derneği’ne ses olacaklar!

Hazal Kaya da var, Onur Saylak da! Ahbap Derneği’ne ses olacaklar!

tarafından ker_def

Ünlü isimler, Covid 19 döneminde zor günler geçiren, müzisyen, orkestra ve sahne arkasında çalışan meslektaşlarına destek olmak için 27 Ekim’de Harbiye Açıkhava’da aynı sahnede buluşuyor. Bu isimler arasında hem müzisyenler hem de oyuncular var… Ortaklaşa düzenlenen projenin amacı ihtiyaç sahipleri için gelir yaratmak…

Ahbap Derneği ev sahipliğinde, Gergedan Yapım organizasyonuyla gerçekleşecek gecenin sunuculuğu Ebru Cündübeyoğlu ve Hakan Yılmaz üstlendi. Ünlü isimler de bu gecede sahne alarak sesleri ile Ahbap Derneği’ne destek olacak.

Gecede yer alacak isimler şöyle: Kaan Sekban, Hayko Cepkin, Cem Adrian, Melek Mosso, Ceylan Ertem, Hazal Kaya, Onur Saylak, Fırat Tanış, Sunay Akın & Nihat Sırdar, Sumru Yavrucuk, Zeynep Bastık & Emircan İğrek ve Haluk Levent… Ünlü isimler sahnede izleyenlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

İzleyenler bu özel geceyi aldıkları biletler Harbiye Açıkhava yada online olarak evlerinden izleyebilecekler. 27 Ekim’de Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde gerçekleşecek olan ‘Sahneye Ses Ver’ özel dayanışma gecesinden elde edilecek bilet satış geliri, Haluk Levent’in başkanı olduğu ‘Ahbap Derneği’ aracılığıyla ihtiyacı olan sahne emekçilerine ulaştırılacak.