Ana sayfa Dizi Fragmanları Elimi Bırakma 38. bölüm fragmanında Azra bir konuda artık ısrarcı olmaktan vazgeçiyor

Elimi Bırakma 38. bölüm fragmanında Azra bir konuda artık ısrarcı olmaktan vazgeçiyor

tarafından admin

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT 1 ekranlarının sevilen dizilerinden Elimi Bırakma 38. yeni bölümüyle 28 Nisan Pazar akşamı ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Fragmanda önemli ayrıntılar var. Azra babasını kimin öldürdüğünü bulmaya çalışıyor ama “Geçmişi kurcalamadan hayata devam etmesi en iyisi” diyerek artık bu durumu bir saplantı haline getirmekten vazgeçeceğini söylüyor. Cenk ile Azra bu zorlu günlerde birbirlerine sarılıyor.

Cenk, “Elimi bırakmayacaksın” diyor, Azra da “Bırakmayacağım diye onaylıyor. Melis ortadan kayboluyor. Nerede olduğunu bilen yok.Aile bir hayli tedirgin.Cenk bir bilgi alıyor ve şoke oluyor. O bilgi nedir merak edilmekte… Elimi Bırakma dizisinin 38. bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

Elimi Bırakma 37. bölümde neler olmuştu?

Cenk, Azra’nın kendisinden habersiz buluşmaya gitmesiyle deliye döner ve ikili arasında büyük bir tartışma yaşanır.

Diğer taraftan, Melis ve Kadir ilişkisi konağın ortasına bomba gibi düşmüştür. Feride durumun Cenk’e bir an önce açıklanması gerektiğini savunurken, Serap ise doğru zamanı beklemekten yanadır.

Fakat Arda sayesinde o doğru zaman hiçbir zaman gelmez ve Cenk’le Kadir arasında büyük bir kavga çıkar. Cenk Kadir’i kendisinden intikam almak için Melis’e yaklaşmakla suçlar.

Azra’nın babasının katilini bulmakla ilgili ümitleri iyiden iyiye tükenmiştir. Fakat Faruk’un Cansu’ya verdiği kitabı görünce gözlerine inanamaz. Araları bozuk olsa da Cenk’i arayıp kitaptan bahseder. Azra ve Cenk kitabın gizemini birlikte çözebilecekler midir?