Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Elkızı dizisinin kadrosuna çok etkili bir kadın oyuncu katıldı!

Elkızı dizisinin kadrosuna çok etkili bir kadın oyuncu katıldı!

tarafından ker_def

Yapımını NTC Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği FOX’un sevilerek izlenen dizisi “Elkızı”na sürpriz bir isim katıldı.

Daha önce NTC Medya imzalı, Kırgın Çiçekler dizisinde oynadığı rol ile seyircinin beğenisini kazanan Gökçe Akyıldız, “Elkızı” dizisine şaşırtacak bir karakter ile dahil oldu.

Dizide Songül karakterine hayat vermeye hazırlanan Akyıldız rolüyle ilgili şöyle konuştu: “Çok güzel bir işe dahil oluyorum. Güçlü bir kadın hikayesinde yer alacak olmak benim için çok özel. Yayınlanan bölümleri ile izleyiciyi derinden etkileyen Elkızı, umarım yeni bölümleriyle başarısını daha da arttırır.”

1998 yılından bu yana setlerde yer alan Gökçe Akyıldız, Kırgın Çiçekler dizisinde de Songül karakterini canlandırmış ve milyonlarca kişinin hayranlığını kazanmıştı. Oyuncu uzun bir süredir dizilerde yer almıyordu ve hayranları için yeniden televizyona dönüşü büyük bir sürpriz anlamı taşıyor.

Ezo’nun acı dolu hayat hikayesini ekranlara taşıyan dizide; Sevda Erginci, Perihan Savaş, İsmail Ege Şaşmaz, Münir Can Cindoruk, Sedef Avcı, Toprak Sağlam, Alayça Öztürk, Fırat Doğruloğlu, Çağla Şimşek, Sinan Arslan, Pelinsu Çileli ve Macit Koper gibi başarılı isimler rol alıyor.