SON DAKİKA
30 Eylül 2022 13:15

SON HABERLER

Evlilik Hakkında Her Şey dizi setinden çok hoş pozlar!

Yeni sezonda Evlilik Hakkında Her Şey isimli yeni dizi ile tanışacaksınız… Fox TV’de yayınlanacak olan dizinin çok güçlü bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Dört kadının hayatlarına yönelik önemli olayların yaşanacağı bir hikayeyi izleyeceksiniz.

The Split dizisinden uyarlanan Fox TV’nin yeni sezondaki iddialı yapımında çekimlere başlandı. Yusuf Pirhasan yönetmen oldu. Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ dizinin senaryosunu yazıyor. MF Yapım imzalı FOX’un yeni dizisi için güçlü bir oyuncu kadrosu kuruldu.

Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmü, Emine Ada Sezer, Mila Kasarcı ve Erdal Küçükkömürcü ve Sumru Yavrucuk gibi birbirinden başarılı isimler dizi için bir araya geldi.

Şimdiden konusuyla büyük merak uyandıran ve çekimleri İstanbul’da devam eden dizinin setinde mutlu bir aile tablosu oluşmaya başladı.

Evlilik Hakkında Her Şey isimli dizinin setinden gelen fotoğraflar ile oyuncuların kısa sürede kaynaştıklarını gösteriyor. Dört önemli kadın oyuncuyu bir araya getiren dizinin güçlü bir hikayesi var.

İşte Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin hikayesi:

Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının ortak geçmişlerine olan tepkileri ve farklılıkları işlenecek. Bir evliliğin bütün aşamalarını bu dört kadın kahramanımız üzerinden göreceğimiz dizide; Çolpan (Sumru Yavrucuk) boşanmış, Azra (Gökçe Bahadır) uzun yıllardır evli, Güneş (Tülin Ece) evlilik arifesinde ve Sanem (Gökçe Eyüboğlu) ise evlilik kavramını tümüyle reddetmektedir. Müvekkillerin hikayelerinin de dahil olmasıyla “Evlilik Hakkında Her Şey”; aile, aşk, sadakat ve boşanma hukukunun kirli düzenini gözler önüne sermekten çekinmeyecek hikayeleriyle ekrana gelecek…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler