SON DAKİKA
31 Ocak 2023 17:35

SON HABERLER

Eyvah Eyvah 3 filmi yeniden izleyicilerle buluşuyor!

Eyvah Eyvah 3 ile kahkaha kaldığı yerden devam ediyor. Hüseyin Badem (Ata Demirer) ve Firuzan (Demet Akbağ) yine bir arada. Çanakkale’nin şirin ilçesi Geyikli’de bir bebeğin peşinde yepyeni bir macera ‘Eyvah Eyvah 3’ ile yaşanıyor.

Filmin yönetmenliğini Hakan Algül üstlenirken, başrollerde yine Ata Demirer, Özge Borak ve Demet Akbağ yer alıyor. Bu filmin sürpriz konu sanatçıları arasındaysa Cengiz Bozkurt, Serra Yılmaz ve Teoman Kumbaracıbaşı gibi isimler var.

Yönetmen: Hakan Algül
Oyuncular:  Demet Akbağ, Ata Demirer, Özge Borak
Tür: Komedi
Ülke: 2014 / Türkiye

Hüseyin Badem, babasını bulduktan sonra hayatının aşkı Müjgan’la da nihayet evlenmiştir. Mutlulukları Müjgan’ın hamilelik haberiyle bir kat daha artmıştır. Ancak çiftin hayatı maddi zorluklarla mücadele etmekle geçmektedir. Hüseyin daha fazla para kazanabilmek için geceleri yörenin en izbe mekanlarında bile klarnetini çalmaya devam etmektedir.

Bu sırada Hüseyin’in yol arkadaşı olan Firuzan, artık ünlü bir şarkıcı olmuş, şöhret basamaklarını çıkmaya başlamıştır. Yakın dost olan ikilinin yolları ayrılıp başka hayatlar yaşıyor olsalar da ortak bir noktada buluşurlar. İkisi de hayatlarında önemli durumları tecrübe edecekleri bir dönemden geçmektedirler.

Yayın Günü: 23 Nisan Perşembe
Yayın Saati: 21:15

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler