SON DAKİKA
9 Şubat 2023 03:10

SON HABERLER

Fahriye Evcen ve Barış Arduç at bindi, kılıç salladı sosyal medya yıkıldı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Yeni sezonda, TRT1’in iddialı yapımı Alp Arslan’da baş rolü paylaşacak Barış Arduç ve Fahriye Evcen eğitimlere başladı. ‘Uyanış Büyük Selçuklu’nun devamı olan ‘Alparslan’ projesi için çok büyük hazırlıklar yapılıyor.

Ünlü oyuncuların, at binme ve kılıç eğitimi aldığı anlardan ilk kareler sosyal medyada paylaşıldı. İkilinin fotoğrafları kısa sürede büyük ilgi gördü.

Fahriye Evcen dizide, 1071 yıllarında Selçuklu döneminde yaşayan ‘Akça Hatun’u canlandıracak. Barış Arduç ise, ‘Alparslan’ karakterine hayat verecek.

Alparslan’ı daha yakından tanımamızı sağlayacak olan dizide;  Alparslan’ın babası Çağrı Bey’i Erdinç Gülener, amcası Tuğrul Bey’i ise Barış Bağcı canlandırıyor. Çağatay Tosun’un yönetmenliğini yaptığı ‘Alparslan’ dizisinin ilk bölümünün Ekim ayında izleyicilerle buluşması bekleniyor.

Kostümlerinden, aksesuarlarına kadar birçok konuda dizinin arka planında büyük bir çalışma var.  Aynı zamanda ‘Alparslan’ dizisine sosyal medya desteği de çok güçlü. Sosyal medya platformlarında özellikle Barış Arduç ve Fahriye Evcen ikilisinin hayranları heyecanlı bir bekleyiş içerisinde.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler