Feryal – Kemal Gülman çiftinin boşanma davasında yeni kriz!

09 Nisan 2016 Cumartesi, 14:28
Feryal – Kemal Gülman çiftinin boşanma davasında yeni kriz!

FERYAL-KEMAL GÜLMAN ÇİFTİNİN BOŞANMA DAVASINDA YENİ BİR NAFAKA KRİZİ ORTAYA ÇIKTI! İNSANIN DUDAĞINI UÇUKLATACAK RAKAMLAR KONUŞULUYOR!..

Kemal Gülman oğlunun nafaka talebini reddetti!.. Aslan Kemal Gülman, işadamı olan babası Kemal Gülman’a nafaka davası açtı. ABD’de öğrenci olan Gülman, babasının annesi Feryal Gülman’la boşanma davası sürecinde kendisini mağdur ettiğini öne sürerek 141 bin dolar nafaka istedi.

Aslan Kemal Gülman, babası Kemal Gülman’a İstanbul Aile Mahkemesi’nde dava açtı. Gülman dava dilekçesinde servetinin yüz milyonlarla ifade edilen babasının, annesi Feryal Gülman’la boşanma sürecinde olmasının kendisini mağdur ettiğini öne sürdü. Dilekçede yer alan iddiaya göre Kemal Gülman, boşanma sürecine girildiğinden beri oğlu Aslan Gülman’a yardım etmedi. Aslan Gülman, yıllık masrafı 110 bin dolar olan ABD’deki Pepperdine Üniversitesi’nde eğitimini yarım bırakma tehlikesiyle karşılaştı. Aslan Gülman’ın avukatı Turan Öner, “Davacı müvekkilimin okuluna kayıt yaptırabilmesi için bir defaya mahsus ve acilen 131 bin dolar yardım nafakasının babadan tahsilini istiyoruz. Yine müvekkilimin gurbette yaşamını sürdürmesi için aylık 10 bin dolar tedbir nafakası talep ediyoruz” dedi.

50 MİLYON DOLARLIK YALININ YARI SAHİBİ

Davalı Kemal Gülman ise, oğlunun boşanma sürecinde kendisine karşı sevgi ve saygı yükümlülüğünü ihlal ettiğini belirterek nafaka isteğini reddetti. Kemal Gülman, oğlunun “Bebek Turizm Yatırım ve İşletmeciliği AŞ” adlı firmada yüzde 48 oranında hisse sahibi olduğunu belirtti.

Kemal Gülman’ın avukatı Haluk Burcuoğlu, “Müvekkilim bu şirketi oğluna ve annesine vermiştir. Bu şirket, Bebek’te değeri 50 milyon doları bulan bir yalının malikidir. Davanın reddini istiyoruz” dedi. Mahkemenin son duruşması, tanıkların dinlenmesi için ertelendi.

Hürriyet

feryal gülman haberleri için

Kemal Gülman haberleri için